...

Przygotowanie do matury

Informacje o kursie

Wiek

18-19lat

Ilość godzin

100

Plan zajęć

2 x 2h/ tydz. lub 1x4h/tydz.

Kwota raty

od 364zł/mc

Forma zajęć

stacjonarnie lub online

Kurs - przygotowanie do matury

Przygotowanie do matury w Professional English School

Uczniom klas maturalnych proponujemy przygotowanie do matury – specjalnie opracowany kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego lub niemieckiego. Przede wszystkim jest to oferta skierowana  dla osób rozpoczynających ostatni rok nauki w szkole średniej oraz dla wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe i doskonale zdać egzamin maturalny z języka obcego. Przygotowanie do matury – to kurs  mający na celu kompleksowo przygotować do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas zajęć uczniowie powtórzą i poszerzą słownictwo z zakresu tematów wymaganych na egzaminie maturalnym, uporządkują wiadomości gramatyczne a także będą doskonalić wszystkie cztery sprawności (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie). Ponadto, będzie także okazja do pogłębienia wiedzy na temat kultury i obyczajów danego kraju.

Dlaczego warto? ​

W trakcie kursu uczniowie rozwiązują zadania maturalne i testy. Następnie razem z lektorem analizują ćwiczenia i omawiają popełniane błędy. Umiejętności są weryfikowane za pomocą wewnętrznych egzaminów i częstych testów. Ponadto wszyscy maturzyści będą mieli okazję zmierzyć się w naszej szkole z próbnym egzaminem maturalnym. Przede wszystkim jest to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia stanu wiedzy ale także do przećwiczenia w praktyce technik zdawania i opanowania stresu.  Co ważne -na półmetku pracy lektor sporządza pisemny raport w którym przedstawia postępy jakie poczynił dany uczeń oraz ocenia jego pracę. Maturzyści pracują w komfortowych, małych grupach (6 – 10 osób)Pozwala to nauczycielowi skoncentrować się na każdym uczestniku zajęć. Uczniowie pracują bardzo intensywnie przez cały czas trwania kursu tj. 100 godzin. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i kończą w kwietniu. Maturzyści spotykają się dwa razy w tygodniu na dwie godziny (2 x 45 minut) lub raz w tygodniu – najczęściej w piątek lub w sobotę (4 x 45 minut).
Terminy zajęć dobierane są indywidualnie.

Organizacja kursu dla maturzystów

  • Kursy są prowadzone na poziomach  B1, B2.
  • Kurs obejmuje 100 lekcji x 45 minut.
  • Zajęcia rozpoczynają się w październiku i trwają do końca kwietnia.
  • Liczba osób w grupie stacjonarnej  6-10 osób, w grupie on-line 5-8 osób.
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 4 godziny (najczęściej w sobotę) lub 2 x 2 godziny (wybrane dni od poniedziałku do piątku).
  • Przy zapisach do 5 września 2022  – podręcznik GRATIS dla kursów stacjonarnych lub pakiet materiałów PDF dla kursów online.  
  • Przygotowując się do matury możesz wybrać również zajęcia indywidualne lub grupę comfort. Sprawdź cennik.

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.