...

Angielski dla młodzieży

Informacje o kursie

Wiek

10-12lat

Ilość godzin

90

Plan zajęć

1x3godz/tydz

Kwota raty

od 240zł/mc

Forma zajęć

stacjonarnie lub online

Angielski dla młodzieży 15-19 lat

W naszej szkole język obcy jest dla młodych ludzi pasją, a nie żmudnym obowiązkiem. Programy nauczania są starannie przemyślane i sprytnie łączą cele językowe i pozajęzykowe. Rozwijając słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie kładziemy jednocześnie nacisk na zdolność formułowania i wyrażania przez młodzież niezależnych sądów i opinii. Skupiamy się również na praktycznych umiejętnościach, które przydadzą się w dorosłym życiu, np. umiejętności publicznego prezentowania swoich prac i poglądów. Dzięki pracy zespołowej i zadaniom projektowym – rozwijamy zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

Nasz sukces jest możliwy, gdyż przed kursem rozmawiamy z uczniami, wyznaczamy wspólne cele i efektywne sposoby ich osiągnięcia. Nasi uczniowie są świadomi  dokąd zmierzają, dlaczego to robią i w jaki sposób mogą osiągnąć założone cele. Gwarantujemy im także decyzyjność, dając możliwość wyboru tematów zajęć i rodzaju ćwiczeń.

Dlaczego warto wybrać kurs w naszej szkole?

Naszym atutem są profesjonalnie przygotowani do zajęć  lektorzy, którzy posiadają wiedzę i potrafią ją przekazać. Są to osoby młode, pełne entuzjazmu i zapału do pracy. W czasie trwania kursu nauczyciel kontroluje indywidualne postępy młodzieży i pomaga wybrać najodpowiedniejszą metodę uczenia się. Lektorzy łączą różne style nauczania. Wykorzystują na zajęciach angielskiego filmy video i DVD, obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), metodę dramy (kinestetycy).

Uczymy skutecznie. Na lekcjach udaje się połączyć dwa w jednym: przemycamy gramatykę, ale jednocześnie uczymy się komunikacji i świetnie się przy tym bawimy poprzez różne formy ćwiczeń językowych. Tylko u nas  – młodzi ludzie wcielają się w rolę dziennikarza, muszą dokonać rezerwacji hotelu oraz kupić bilet na samolot, zostają przewodnikiem wycieczki po Rzeszowie lub negocjują cenę statku kosmicznego z przedstawicielami Nasa. Nasza wyobraźnia nie zna granic.

angielski-młodzież-szkoła-językowa

Organizacja kursu językowego

  • Kolejnym atutem są optymalnie małe grupy (5 -10 osób). Zaletą tak małych grup jest możliwość poświęcenia każdemu uczniowi większej uwagi, stworzenie możliwości do konwersacji i zwiększenie aktywności.

    Oprócz kursów rozwijających język ogólny, młodzi ludzie mają również do wyboru kursy egzaminacyjne. Pomagamy im przygotowywać się  do międzynarodowych certyfikatów językowych honorowanych na całym świecie, np. certyfikatu TOEFL. Uczniom ostatnich klas liceum lub technikum szczególnie polecamy  – kursy angielskiego kompleksowo przygotowujące do matury, a uczniom 8 klasy – kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.

    Nowe grupy startują we wrześniu 2019!  Zapisy na kursy są prowadzone od czerwca.  Przed rozpoczęciem nauki każdy uczeń przystępuje do testu pisemnego oraz ustnej rozmowy z metodykiem, dzięki czemu możemy dobrze zdiagnozować poziom zaawansowania i dobrać odpowiednią grupę.
    Kurs obejmuje 120 godzin (1 godzina = 45 minut). System nauki: 2 x 2 godziny / tydzień lub 1 x 4 godziny tydzień.

Zajęcia językowe w naszej szkole

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.