...

Kursy językowe dla firm

angielski biznesowy kurs online

Kursy językowe dla firm i instytucji

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dedykowanych dla firm. Od lat dostarczamy naszym Klientom biznesowym zindywidualizowanych usług szkoleniowych na najwyższym poziomie.  Na przestrzeni lat zaufało nam kilkadziesiąt firm z terenu województwa Podkarpackiego, w tym wiodące firmy z Doliny Lotniczej. O wysokiej jakości szkoleń i profesjonalizmie mogą się Państwo przekonać zapoznając się z referencjami.
 
Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Specjalizujemy się także w szkoleniach z języka polskiego dla cudzoziemców, szczególnie dla obcojęzycznej kadry zarządzającej międzynarodowych firm.

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej szkole?

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno grupowe jak i indywidualne.
Po pierwsze programy szkoleniowe powstają w wyniku połączenia zdiagnozowanych potrzeb szkoleniowych z wiedzą ekspercką trenerów prowadzących zajęcia. Oprócz standardowych programów ogólnych możemy zaproponować dodatkowe moduły specjalistyczne. Przede wszystkim specjalizujemy się w języku biznesowym i technicznym.
Po drugie, nasz zespół trenerski tworzą ludzie, dla których praca jest pasją, a twórcze myślenie i kreatywność są motorem działań i rozwoju. To profesjonaliści, których wiedza i doświadczenie trenerskie gwarantuje zawsze najwyższy poziom szkoleń.
Po trzecie, jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, niezależnie od tego czy zechcą Państwo przeszkolić 1 pracownika czy 500. Ze względu na specyfikę każdej firmy oraz na różne oczekiwania osób zarządzających, przygotowujemy  specjalną ofertę ukierunkowaną na Państwa potrzeby.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą kursy językowe dla firm – zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Językowym, który przygotuje i prześle Państwu szczegółową ofertę naszej szkoły.
kursy językowe dla firm

Nasi partnerzy

Firmy i instytucje które uczą się języków obcych w naszej szkole.

kursy językowe dla firm

Organizacja kursu językowego dla firm

Organizacja kursu językowego jest dostosowana do każdego klienta indywidualnie, dlatego też prosimy o wysłanie poniżej zamieszczonego formularza. Skontaktujemy się z Państwem i ustalimy szczegóły przygotowania oferty.

Wyślij zapytanie o ofertę

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły przygotowania oferty.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.