Kursy językowe dla firm i instytucji Professional English School

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dedykowanych dla firm. Od lat dostarczamy naszym Klientom biznesowym zindywidualizowanych usług szkoleniowych na najwyższym poziomie.  Na przestrzeni lat zaufało nam kilkadziesiąt firm z terenu województwa Podkarpackiego, w tym wiodące firmy z Doliny Lotniczej. O wysokiej jakości szkoleń i profesjonalizmie mogą się Państwo przekonać zapoznając się z referencjami.
Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Specjalizujemy się także w szkoleniach z języka polskiego dla cudzoziemców, szczególnie dla obcojęzycznej kadry zarządzającej międzynarodowych firm.
Kursy dla firm w Professional English School
Kursanci na kursach dla firm

Dlaczego warto zaufać Professional English School?

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno grupowe jak i indywidualne.
Programy szkoleniowe powstają w wyniku połączenia zdiagnozowanych potrzeb szkoleniowych z wiedzą ekspercką trenerów prowadzących zajęcia. Oprócz standardowych programów ogólnych możemy zaproponować dodatkowe moduły specjalistyczne. Specjalizujemy się w języku biznesowym i technicznym.
Nasz zespół trenerski tworzą ludzie, dla których praca jest pasją, a twórcze myślenie i kreatywność są motorem działań i rozwoju. To profesjonaliści, których wiedza i doświadczenie trenerskie gwarantuje zawsze najwyższy poziom szkoleń.
Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, niezależnie od tego czy zechcą Państwo przeszkolić 1 pracownika czy 500. Ze względu na specyfikę każdej firmy oraz na różne oczekiwania osób zarządzających, przygotowujemy  specjalną ofertę ukierunkowaną na Państwa potrzeby.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą kursy językowe dla firm – zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Językowym, który przygotuje i prześle Państwu szczegółową ofertę naszej szkoły.

Organizacja kursu jest dopasowana indywidualnie do każdego klienta biznesowego.

student w szkole językowej

Zobacz kto nam zaufał

Kursy językowe

W czym możemy Ci pomóc?