Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm w Professional English School

Miło nam zaprosić Państwa do skorzystania z oferty kursów językowych dla firm, jakie proponuje firmom i instytucjom Professional English School. Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie.

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.

Prowadzimy także kursy języka polskiego dla cudzoziemców, szczególnie dla obcojęzycznej kadry zarządzającej międzynarodowych firm.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno grupowe jak i indywidualne. Programy szkoleniowe powstają w wyniku połączenia zdiagnozowanych potrzeb szkoleniowych z wiedzą ekspercką trenerów prowadzących zajęcia. Oprócz standardowych programów ogólnych możemy zaproponować dodatkowe moduły specjalistyczne.

Głównym celem nauczania jest przygotowanie słuchaczy do aktywnego i swobodnego posługiwania się językiem obcym w życiu zawodowym i prywatnym. Nauczanie prowadzone jest metodą komunikatywną. A w przypadku języka angielskiego również DIRECT METHOD FOR ENGLISH.

Nasz zespół trenerski tworzą ludzie, dla których praca jest pasją, a twórcze myślenie i kreatywność są motorem działań i rozwojuTo profesjonaliści, których wiedza i doświadczenie trenerskie gwarantuje zawsze najwyższy poziom szkoleń.

Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, niezależnie od tego czy zechcą Państwo przeszkolić 1 pracownika czy 500. Zapewniamy indywidualne i oczywiście bezpłatne przygotowanie kompleksowej oferty.

Co sprawia, że warto nas wybrać?

 • Doświadczenie i profesjonalizm w prowadzeniu kursów.
 • Bezpłatny audyt językowy: analiza potrzeb firmy i precyzyjne zbadanie poziomu zaawansowania.
 • Oferta zawsze dostosowana do Państwa potrzeb.
 • Elastyczność – szkolimy w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Zajęcia mogą się odbywać w siedzibie Państwa firmy lub w naszej szkole.
 • Autorskie programy nauczania “szyte na miarę”.
 • Możliwość przygotowania do egzaminów.
 • Szeroki program tematyczny szkoleń.
 • Pomoc w doborze i realizacji szkolenia.
 • Kursy prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych i przygotowanych pod kątem metodycznym lektorów.
 • Nowoczesne podręczniki i ciekawe materiały dydaktyczne.
 • Monitoring szkoleń i kompletna dokumentacja sprawozdawcza.
 • Konkurencyjne ceny.

Proponujemy następujące rodzaje kursów językowych dla firm

 • Kursy standardowe – nastawione na kształcenie ogólnych umiejętności językowych, niezbędnych do sprawnego posługiwania się językiem obcym we wszystkich sytuacjach życiowych i zawodowych.
 • Business English – celem kursu jest nabycie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w środowisku biznesu. Kursy mogą być ukierunkowane na specyficzne aspekty komunikacji w środowisku biznesu. Klient ma możliwość wyboru realizowanych modułów np.: telefonowanie, prowadzenie negocjacji, spotkania handlowe, prowadzenie korespondencji i inne.
 • Kursy specjalistyczne dla poszczególnych branż. W zależności od grupy zawodowej oferujemy kursy bogate w słownictwo oraz zagadnienia z danych dziedzin. Program ten świetnie przygotowuje do pracy w międzynarodowych korporacjach, oraz za granicą gdzie istnieje konieczność płynnego posługiwania się fachowym słownictwem. Najpopularniejsze moduły to: Technical English, Medical English i Legal English.
 • Kursy indywidualne “one to one”– przeznaczone są dla osób z kadry menadżerskiej lub pracowników, którzy z różnych przyczyn wymagają indywidualnego podejścia. Programy są opracowywane z myślą o indywidualnych oczekiwaniach Klienta, uwzględniają poziom zaawansowania, harmonogram czasu wolnego, szybkość przyswajania nowej wiedzy, potrzeby językowe oraz zainteresowania tematyczne.

Jak rozpocząć naukę?

Ze względu na specyfikę każdej firmy oraz na różne oczekiwania osób zarządzających, Professional English School przygotowuje zawsze specjalną ofertę ukierunkowaną na potrzeby danego Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem językowym zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Językowymktóry prześle Państwu szczegółową ofertę naszej szkoły.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress