Egzamin TOEFL iBT w Professional English School

Professional English School jest jednym Ośrodkiem Egzaminacyjnym na terenie Podkarpacia w którym możecie Państwo zdać Egzaminu TOEFL iBT.

Egzamin TOEFL iBT pozwala uzyskać  najbardziej prestiżowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 8 500 uczelni wyższych na całym świecie. Każdego roku, do egzaminu TOEFL® przystępuje blisko milion studentów. Posiadacze certyfikatu TOEFL® to osoby, które mogą swobodnie poruszać się po całym świecie, studiować w dowolnym miejscu na Ziemi, prowadzić badania naukowe czy biegle funkcjonować w środowisku anglojęzycznym.
W swojej nowej formule, zwanej TOEFL® iBT (internet-Based Test), TOEFL® jest najbardziej nowoczesnym z certyfikatów językowych. Zdawany w całości przed komputerem, wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań edukacyjnych i technologii komputerowych.

TOEFL® iBT zastępuje wszystkie poprzednie wersje egzaminu, wersję PBT (Paper-Based Test) oraz CBT (Computer-Based Test). Nowy TOEFL® utrzymuje jednocześnie ten sam poziom trudności stając się egzaminem bardziej dostępnym (ponad 30 sesji rocznie) i jeszcze bardziej dopasowanym do wymagań środowiska akademickiego na całym świecie.

egzamin TOEFL w szkole językowej Professional English School
Egzamin TOEFL - study abroad

Egzamin TOEFL iBT to przede wszystkim:

  • Międzynarodowy egzamin nastawiony na praktyczną umiejętność posługiwania się językiem angielskim na studiach i w anglojęzycznym środowisku.
  • Egzamin, który ocenia na skali punktowej (wersja iBT: 0-120 punktów), zatem nie można go „oblać”. Wynik to pomiar umiejętności kandydata na precyzyjnej i obiektywnej skali.
  • Paszport do studiów na całym świecie – zobacz gdzie TOEFL® jest uznawany i gdzie można go zdać, kliknij na link.
  • Atrakcyjny cenowo egzamin, który otwiera największe perspektywy kariery akademickiej spośród wszystkich innych certyfikatów.
  • Łatwość podejścia do egzaminu – rocznie odbywa się ponad 30 sesji TOEFL®.
  • Krótki czas oczekiwania na wyniki – na wyniki TOEFL® czeka się ok. 14 dni roboczych od daty egzaminu.

Zobacz jak powstają pytania oraz punktację na Egzaminie TOEFL iBT

TOEFL iBT (0-120 pkt) B1 B2 C1
Reading (0-30 pkt.) 8 22 28
Listening (0-30 pkt.) 13 21 26
Speaking (0-30 pkt.) 19 23 28
Writing (0-30 pkt.) 17 21 28
TOTAL 57-86 87-109 110-120
Egzamin TEFL Rzeszów Szkoła Językowa

Jak przygotować się i zdać Egzamin TOEFL iBT?

Zapraszamy na specjalne kursy przygotowujące do egzaminu TOEFL® iBT.  Możesz wybrać zajęcia grupowe lub indywidualne, standardowe lub on-line. Na lekcjach  pomożemy Ci nie tylko poszerzyć językowe kompetencje,  ale także opanować techniki egzaminacyjne. Format egzaminu, typowe zadania, próbne testy oraz praktyczne wskazówki – to wszystko pozwoli Ci osiągnąć zaplanowany wynik.

Chcesz profesjonalnie przygotować się do egzaminu  TOEFL® iBT?   Nasi lektorzy uczestniczyli w intensywnych warsztatach Propell™ for TOEFL® iBT i zostali wpisani do bazy lektorów rekomendowanych przez ETS. Możesz mieć pewność, że zajęcia prowadzą prawdziwi profesjonaliści, którzy kompleksowo pomogą Ci przygotować się do egzaminu.