Kurs Technical English

Kurs Technical English w Professional English School

Kurs Technical  English jest dedykowany dla specjalistów pracujących w branży inżynieryjno-budowlanej, lotniczej oraz studentów kierunków technicznych. Kurs prowadzimy na trzech poziomach: Intermediate Upper Intermediate i Advanced, zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.

W trakcie zajęć duży nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie specjalistycznego języka technicznego – lotniczego i inżynieryjnego, w tym terminologii dotyczącej struktur budowlanych, dokumentacji projektowej oraz procesu realizacji przedsięwzięć budowlanych.

Dzięki zajęciom Technical English będziesz mógł doskonalić umiejętność konwersacji na tematy specjalistyczne. Będziesz bez obaw prowadził prezentacje i negocjacje, komunikował się z oddziałami zagranicznymi Twojej firmy, jeździł na międzynarodowe szkolenia i brał aktywny udział w telekonferencjach.

Kurs Technical English umożliwi Ci również pracę z dokumentami specjalistycznymi: instrukcjami, diagramami, planami budowy, itp. Znajomość specjalistycznej terminologii ułatwi Ci sporządzanie ofert i opisów technicznych, e-maili, notatek służbowych,itp.

Kurs Technical English jest dla Ciebie jeśli:

  • pracujesz w firmie gdzie jest wykorzystywany język techniczny
  • studiujesz i wiążesz swoją przyszłość z  dziedziną inżynieryjno – budowlaną lub lotniczą
  • stawiasz na rozwój zawodowy, chcesz zwiększyć swoje szanse na lepszą pracę, awans, podwyżkę lub mieć możliwość pracy za granicą
  • chcesz posiąść umiejętność rozumienia i sporządzania dokumentacji technicznej
  • chcesz doskonalić umiejętność komunikowania się w miejscu pracy, prowadzenia negocjacji, rozmów oraz dyskusji na tematy związanie z aspektami technicznymi

Kurs bazuje na podręcznikach do nauki angielskiego technicznego, jak również na materiałach autentycznych pochodzących z czasopism branżowych, literatury fachowej oraz oryginalnej dokumentacji.

Naszym największym atutem jest profesjonalna technicznie przygotowana kadra. Prowadzimy szkolenia dla różnych branż technicznych ze szczególnym uwzględnieniem branży lotniczej. Od 2010 prowadzimy kursy Technial English i Aviation English dla  firm z Doliny Lotniczej. Sprawdź referencje. Zaufaj doświadczeniu.

Organizacja Kursu Technical English:

  • Rok nauki obejmuje 2 semestry po 40 godzin lekcyjnych.
  • Kurs trwa od października do czerwca.
  • Poziomy na których prowadzimy szkolenie: B1, B2, C1.
  • Liczba osób w grupie 6-10 osób.
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny.

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress