Kurs języka angielskiego dla dzieci 6-9 lat

W trakcie kursów dla dzieci 6-9 lat –  łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas zindywidualizowane podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

 • Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.
 • Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki dziecko uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, często powtarzając słowa i wyrażenia. Dziecko najpierw słucha, potem naśladuje, powtarza i stopniowo zaczyna samodzielnie używać poznane słowa i zwroty, a z czasem zaczyna budować coraz bardziej złożone zdania.
 • Metoda dramy –  pozwala zaktywizować najmłodszych poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w mini przedstawieniach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).
Angielski dla dzieci
Szkoła językowa - Angielski dla dzieci 6-9 lat

Fascynująca językowa podróż

Język angielski dla dzieci musi być przekazywany w atrakcyjnej formie, dlatego  w naszej szkole zajęcia są prowadzone aktywnie i dynamiczne.  Oprócz profesjonalnych podręczników i materiałów, rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie językiem, używając nowoczesnych technologii, ale także sprawdzonych „ciekawych gadżetów” typu łapka na muchy, kapelusz, piłeczki. Dzięki „niecodziennym lekcjom” nasi uczniowie osiągają swoje pierwsze  językowe sukcesy świetnie się przy tym bawiąc.

Kluczowymi elementami, które zapewniają  nam sukces są starannie opracowane programy nauczania i  systematyczne powtórki przerobionego materiału.  Starannie monitorujemy postępy naszych kursantów za pomocą  testów  i ustnych odpowiedzi. Bardzo ważnym aspektem jest też stały kontakt z rodzicami.

Sukces naszych kursów jest możliwy dzięki lektorom, pełnym entuzjazmu i przygotowanym do pracy z dziećmi. Poznaj naszą kadrę

Organizacja Kursu:

 • Liczba zajęć w roku – 66 godzin (od września do czerwca)
 • Czas trwania zajęć 2 x 45 minut / tydzień
 • Liczba dzieci w grupie 6-10
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
 • – bieżący kontakt z lektorem
 • – regularnie wysyłane e-maile
 • – raport semestralny i końcowo-roczny
 • Podręcznik i zeszyt ćwiczeń GRATIS (przy zapisie do 7 września 2019)
Angielski dla dzieci 6-9 lat

a tak dzieci bawią się na dodatkowych spotkaniach…

Mikołajki 2018 - szkoła językowa
Halloween 2018 - Dodatkowa impreza dla dzieci
Szkoła językowa - warsztaty angielskiego
Więcej ->

3 KROKI do rozpoczęcia nauki w naszej szkole

Zrób pierwszy krok – porozmawiaj z konsultantem

Zadzwoń teraz
Kursy językowe

Jak możemy ci pomóc?