...

Angielski dla dzieci 6-9 lat

Informacje o kursie

Wiek

6-9 lat

Ilość godzin

66

Plan zajęć

2x45min./tydz.

Kwota raty

od 168zł/mc

Forma zajęć

stacjonarnie

Kurs języka angielskiego dla dzieci 6-9 lat

Angielski dla dzieci

Kurs języka angielskiego dla dzieci 6-9 lat

W trakcie kursów dla dzieci 6-9 lat –  łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas zindywidualizowane podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

 • Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.
 • Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki dziecko uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, często powtarzając słowa i wyrażenia. Dziecko najpierw słucha, potem naśladuje, powtarza i stopniowo zaczyna samodzielnie używać poznane słowa i zwroty, a z czasem zaczyna budować coraz bardziej złożone zdania.
 • Metoda dramy –  pozwala zaktywizować najmłodszych poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w mini przedstawieniach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).

Fascynująca podróż językowa ​

Język angielski dla dzieci musi być przekazywany w atrakcyjnej formie, dlatego  w naszej szkole zajęcia są prowadzone aktywnie i dynamiczne.  Oprócz profesjonalnych podręczników i materiałów, rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie językiem, używając nowoczesnych technologii, ale także sprawdzonych „ciekawych gadżetów” typu łapka na muchy, kapelusz, piłeczki. Przede wszystkim dzięki „niecodziennym lekcjom”, nasi uczniowie osiągają swoje pierwsze  językowe sukcesy, świetnie się przy tym bawiąc.

W skrócie kluczowe elementy, które zapewniają  nam sukces to: starannie opracowane programy nauczania i  systematyczne powtórki przerobionego materiału.  Ponadto starannie monitorujemy postępy naszych kursantów za pomocą  testów  i ustnych odpowiedzi. Na pewno bardzo ważnym aspektem jest też stały kontakt z rodzicami.

Sukces naszych kursów jest możliwy dzięki lektorom, pełnym entuzjazmu i przygotowanym do pracy z dziećmi. Poznaj naszą kadrę

angielski dla dzieci 3-5 lat dlaczego warto

Organizacja kursu językowego

 • Liczba zajęć w roku – 66 godzin (od września do czerwca).
 • Czas trwania zajęć 2 x 45 minut / tydzień
 • Liczba dzieci w grupie 6-10.
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
  – bieżący kontakt z lektorem
  – regularnie wysyłane e-maile
  – raport semestralny i końcowo-roczny.
 • Podręcznik i zeszyt ćwiczeń GRATIS (przy zapisie do 5 września 2021).

Zajęcia językowe w naszej szkole

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.