...

Angielski dla dzieci

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dzieci do naszej szkoły języków obcych, gdzie nauka jest równocześnie niezapomnianą przygodą. Prowadzimy zajęcia angielski dla dzieci w wieku 3-12 lat.  U nas Twoja pociecha jest traktowana indywidualnie, a także uwzględniane są jej potrzeby i predyspozycje, dzięki temu, że grupy są  bardzo małe i dobrze dobrane pod kątem poziomu zaawansowania. W zakwalifikowaniu do danej grupy pomagają ponadto rozmowy z metodykiem i specjalnie przygotowane testy.

16 lat doświadczenia i uważne obserwacje najmłodszych uczniów pozwoliły nam stworzyć autorskie programy nauczania. Pracując przy tworzeniu programów byliśmy wierni idei wynikającej ze słów  Benjamina Franklina:

„Powiedz mi to zapomnę,
Naucz mnie to może zapamiętam
Zaangażuj mnie to się nauczę”

Kursy językowe dla dzieci - Najczęściej zadawane pytania

Postaw na rozwój - Wybierz kurs dla dziecka

Kurs dla dzieci 3-5 lat

Nasze lekcje dla najmłodszych są pełne zabawy, ruchu, muzyki i sensorycznych doświadczeń. Program kursy jest dostosowany do wieku i możliwości dzieci. Dzięki nam Twoja Pociecha pokocha język angielski i zrobi pierwszy krok do swobodnego posługiwania się nim w przyszłości.

Kurs dla dzieci 6-9 lat

Kreatywne, dynamiczne i pełne energii - takie są nasze lekcje. Mając na uwadze maksymalną efektywność, stosujemy zróżnicowane metody nauki , pasjonujące materiały i nowoczesne technologie. Rozwijamy umiejętności komunikacji i rozumienia ze słuchu, ale kładziemy też nacisk na globalne czytanie i pisanie.

Półkolonie letnie

Kurs dla dzieci 10-13 lat

W przypadku kursów dla nastolatków stawiamy na ambitny program, zróżnicowane aktywności, ciekawe treści i wyniki. Uwzględnimy indywidualnie potrzeby i predyspozycje uczniów. Pracując w małych grupach szlifujemy przede wszystkim praktyczne umiejętności i uczymy uczniów krytycznego myślenia.

szkoła angielskiego online

Angielski dla ósmoklasistów

90 godzinny, intensywny kurs w ramach którego ósmoklasiści utrwalą i uporządkują wiadomości potrzebne, by doskonale zdać egzamin. Zapewniamy kompleksowy rozwój wszystkich umiejętności językowych, przemyślane ćwiczenia, analizę próbnych testów i wiele więcej.

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.