Angielski dla dzieci

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dzieci do naszej szkoły języków obcych, gdzie nauka jest równocześnie niezapomnianą przygodą. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-12 lat.  U nas Twoja pociecha jest traktowana indywidualnie, a także uwzględniane są jej potrzeby i predyspozycje, dzięki temu, że grupy są  bardzo małe i dobrze dobrane pod kątem poziomu zaawansowania. W zakwalifikowaniu do danej grupy pomagają ponadto rozmowy z metodykiem i specjalnie przygotowane testy.

16 lat doświadczenia i uważne obserwacje najmłodszych uczniów pozwoliły nam stworzyć autorskie programy nauczania. Pracując przy tworzeniu programów byliśmy wierni idei wynikającej ze słów  Benjamina Franklina:

„Powiedz mi to zapomnę,
Naucz mnie to może zapamiętam
Zaangażuj mnie to się nauczę”

Kursy językowe dla dzieci - Najczęściej zadawane pytania

Postaw na rozwój - Wybierz kurs dla dziecka

Kurs dla dzieci 3-5 lat

Nasze lekcje dla najmłodszych są pełne zabawy, ruchu, muzyki i sensorycznych doświadczeń. Program kursy jest dostosowany do wieku i możliwości dzieci. Dzięki nam Twoja Pociecha pokocha język angielski i zrobi pierwszy krok do swobodnego posługiwania się nim w przyszłości.

Kurs dla dzieci 6-9 lat

Kreatywne, dynamiczne i pełne energii - takie są nasze lekcje. Mając na uwadze maksymalną efektywność, stosujemy zróżnicowane metody nauki , pasjonujące materiały i nowoczesne technologie. Rozwijamy umiejętności komunikacji i rozumienia ze słuchu, ale kładziemy też nacisk na globalne czytanie i pisanie.

Kurs dla dzieci 10-13 lat

W przypadku kursów dla nastolatków stawiamy na ambitny program, zróżnicowane aktywności, ciekawe treści i wyniki. Uwzględnimy indywidualnie potrzeby i predyspozycje uczniów. Pracując w małych grupach szlifujemy przede wszystkim praktyczne umiejętności i uczymy uczniów krytycznego myślenia.

kursy dla młodzieży, szkoła językowa

Angielski dla ósmoklasistów

90 godzinny, intensywny kurs w ramach którego ósmoklasiści utrwalą i uporządkują wiadomości potrzebne, by doskonale zdać egzamin. Zapewniamy kompleksowy rozwój wszystkich umiejętności językowych, przemyślane ćwiczenia, analizę próbnych testów i wiele więcej.

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Przewiń do góry