Kurs gramatyczny

Kurs gramatyczny
w Professional English School

Kurs gramatyczny adresowany jest do kursantów, którzy chcą powtórzyć i uporządkować materiał gramatyczny, wyrównać dawne braki, rozszerzyć swoją wiedzę i nabrać pewności siebie w stosowaniu struktur gramatycznych. Zajęcia prowadzone są w języku obcym, chyba że wytłumaczenie pewnych aspektów językowych nie jest do końca zrozumiałe i wymaga użycia języka polskiego.

Podczas zajęć staramy się zapewnić materiały autentyczne np. wycinki z gazet, wywiady z BBC lub innych stacji telewizyjnych aby zwiększyć motywację uczniów do komunikacji .

Podczas zajęć koncentrujemy się na ćwiczeniu gramatyki w praktyce na podstawie mówienia (80% zajęć). Kurs gramatyczny w naszej szkole nie ogranicza się więc do teorii gramatycznej i wypełniania kserówek. Ćwiczenia i autentyczne materiały przygotowane przez lektora są elementem stymulującym, pozwalają na wprowadzenie tematu i stanowią bodziec do dyskusji.
Na zajęciach skupiamy uwagę na wprowadzanie zasad i reguł do języka aktywnego, a więc paradoksalnie w trakcie kursu gramatycznego uczeń doświadcza bardzo dużego nacisku na mówienia, skierowanego na wyćwiczenie zasad, struktur i czasów.
Kursy są prowadzone na poziomach A2, B1, B2, C1.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny (45 minut = 1 lekcja)

Kurs jest poprzedzony lekcją próbną (bezpłatną)

Zaplanuj powtórkę gramatyki i zrób to solidnie! Zajęcia zaczynają się w październiku i trwają do czerwca.

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress