...

Kurs gramatyczny

Informacje o kursie

Wiek

dorośli

Ilość godzin

90

Plan zajęć

1x3h/tydz.

Kwota raty

od 275zł

Forma zajęć

stacjonarnie lub online

Kurs gramatyczny języka angielskiego

Kurs gramatyczny w Professional English School

Kurs gramatyczny adresowany jest do kursantów, którzy chcą powtórzyć i uporządkować materiał gramatyczny, wyrównać dawne braki, rozszerzyć swoją wiedzę i nabrać pewności siebie w stosowaniu struktur gramatycznych. Zajęcia prowadzone są w języku obcym, chyba że wytłumaczenie pewnych aspektów językowych nie jest do końca zrozumiałe i wymaga użycia języka polskiego.
Podczas zajęć staramy się zapewnić materiały autentyczne np. wycinki z gazet, wywiady z BBC lub innych stacji telewizyjnych aby zwiększyć motywację uczniów do komunikacji.
Podczas zajęć koncentrujemy się na ćwiczeniu gramatyki w praktyce na podstawie mówienia (80% zajęć). Kurs gramatyczny w naszej szkole nie ogranicza się więc do teorii gramatycznej i wypełniania kserówek. Ćwiczenia i autentyczne materiały przygotowane przez lektora są elementem stymulującym, pozwalają na wprowadzenie tematu i stanowią bodziec do dyskusji.
Na zajęciach skupiamy uwagę na wprowadzanie zasad i reguł do języka aktywnego, a więc paradoksalnie w trakcie kursu gramatycznego uczeń doświadcza bardzo dużego nacisku na mówienia, skierowanego na wyćwiczenie zasad, struktur i czasów.

Kurs jest dla Ciebie jeśli: ​

 • pracujesz w firmie gdzie jest wykorzystywany język techniczny
 • studiujesz i wiążesz swoją przyszłość z  dziedziną inżynieryjno – budowlaną lub lotniczą
 • stawiasz na rozwój zawodowy, chcesz zwiększyć swoje szanse na lepszą pracę, awans, podwyżkę lub mieć możliwość pracy za granicą
 • chcesz posiąść umiejętność rozumienia i sporządzania dokumentacji technicznej
 • chcesz doskonalić umiejętność komunikowania się w miejscu pracy, prowadzenia negocjacji, rozmów oraz dyskusji na tematy związanie z aspektami technicznymi

Kurs bazuje na podręcznikach do nauki angielskiego technicznego, jak również na materiałach autentycznych pochodzących z czasopism branżowych, literatury fachowej oraz oryginalnej dokumentacji.

Naszym największym atutem jest profesjonalna technicznie przygotowana kadra. Prowadzimy szkolenia dla różnych branż technicznych ze szczególnym uwzględnieniem branży lotniczej. Od 2010 prowadzimy kursy Technial English i Aviation English dla  firm z Doliny Lotniczej. Sprawdź referencje. Zaufaj doświadczeniu.

gramatyka-angielski-szkola-jezykowa

Organizacja kursu językowego

 • Kursy są prowadzone na poziomach A2, B1, B2, C1.
  Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny (45 minut = 1 lekcja)Kurs jest poprzedzony lekcją próbną (bezpłatną)Zaplanuj powtórkę gramatyki i zrób to solidnie! Zajęcia zaczynają się w październiku i trwają do czerwca.
 • Rok nauki obejmuje 2 semestry po 42 godziny lekcyjne.
 • Kurs trwa od października do czerwca.
 • Poziomy na których prowadzimy szkolenie: A2, B1, B2, C1.
 • Liczba osób w grupie 6-10 osób.
 • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny. 

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.