Półkolonie językowe w Professional English School to twórczy program pełen różnorodnych aktywności oraz znakomite połączenie beztroskiej zabawy ze szczyptą językowej edukacji. Każdy tydzień to odrębny temat, nowe atrakcje i wyzwania. Ciekawie prowadzone zajęcia, atrakcyjne wyjścia, zabawa na świeżym powietrzu oraz wspólne przeżycia sprawią, że udział naszej w półkolonii stanie wspaniałą wakacyjną przygodą!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat

Półkolonie językowe Rzeszów

Półkolonia letnia – TropiMY NATURĘ (28.06-02.07.2021)

blank

Czy Twoje dziecko ma naturę odkrywcy, interesuje się przyrodą i jest ciekawe świata?

Tego lata w ramach półkolonii TropiMY NATURĘ wyruszymy w niezwykłą podróż ścieżkami natury i poznamy jej najskrytsze sekrety… Ta półkolonia będzie idealną okazją do mocniejszego zaprzyjaźnienia się ze światem przyrody. W ciekawy sposób połączymy zabawę z nauką.

Dzieci w ramach codziennych zajęć odkryją przydatne informacje ze świata roślin, zwierząt i nie tylko:  Dla kogo mszyce robią słodycze?  Co „kradnie” mrówka złodziejka? Dlaczego wiewiórki są sadownikami z przypadku? Jakie zwierzę może pochwalić się najdłuższym językiem?

Te i wiele innych odpowiedzi na fascynujące pytania poznają najmłodsi podczas półkolonii TropiMY NATURĘ. Obiecujemy, że będzie to niezwykły czas w którym będziemy się cudownie bawić, ale też poznamy najskrytsze sekrety przyrody. Oczywiście spędzimy dużo czasu na łonie przyrody. Aktywna zabawa na świeżym powietrzu, wspinaczka w parku linkowym i piknik – to obowiązkowe punkty programu.

Rozbudzimy również wyobraźnię i pomysłowość najmłodszych odkrywców. W programie przewidziane są zajęcia plastyczne, warsztaty ekologiczne „z ekologią za pan brat”, a także konkurs „NATURA W OBIEKTYWIE”.

Zapraszamy odważne i ciekawe świata dzieci w niezwykłą podróż ścieżkami natury…

Półkolonia letnia – Tydzień dla artysty (5.07-9.07 2021)

Zapisując dziecko na tę półkolonię – musisz być świadomy, że niekoniecznie wróci do domu czyste, ale na pewno wróci zadowoloneJ

Jeśli Twoje dziecko lubi rysować, malować i tworzyć – przygotowaliśmy idealny program dla niego.

Z doświadczeń poprzednich lat wiemy, co się doskonale sprawdza i co mali artyści lubią najbardziejJ

W programie codzienne warsztaty artystyczne: scrapbooking, tworzenie piniaty i wiele innych artystycznych prac. A może spróbujemy swoich sił w tworzeniu łapaczy snów? Warsztaty artystyczne to niezwykłe efekty końcowe w postaci prac zabieranych przez dzieci do domu, stanowiących fantastyczne pamiątki z półkolonii.

Nasi mali artyści codziennie będą doświadczać i tworzyć niekonwencjonalne prace. Być może to właśnie Twoje dziecko zostanie nowym Picasso malując obraz ustami?

W programie: zabawa w parku linowym we FlyWall-u, seans filmowy w kinie, warsztaty tworzenia pizzy pod okiem profesjonalnego Pizzaiolo oraz kręgle.

Oczywiście w tygodniu dla artysty przewidujemy dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu, czekają nas więc spacery, zabawy w parku i inne atrakcje. Gwarantujemy również  codzienną dawkę angielskiego w formie kreatywnych i ciekawych lekcji.

Tydzień dla artysty  to świetny sposób na kreatywną i niezapomnianą zabawę, relaks i rozwój wyobraźni.

Kreatywne szaleństwo

Półkolonia letnia – Świat Zagadek (12-16.07 2021)

Półkolonie Letnie - Magiczny świat gier

Twoja pociecha marzy o tym, żeby tak jak Sherlock Holmes rozwiązywać najbardziej skomplikowane zagadki detektywistyczne? Jest ciekawa świata i lubi łamigłówki?

Zapisz je na naszą półkolonię „Świat zagadek”, a zapewnisz jej tydzień pełen wyzwań i atrakcji.

W programie gry integracyjne i gry terenowe, w których trzeba się będzie wykazać spostrzegawczością i sprytem. Nie zapomnimy o wakacyjnym relaksie detektywa na łonie przyrody, bo po wielu miesiącach nauki przed komputerem – dzieci powinny aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Małe i wielkie zagadki na łonie przyrody – dlaczego nie? Planujemy  ognisko z pieczeniem kiełbasek, odwiedzenie zwierząt w mini zoo  i dużo innych atrakcji.

Nasi młodzi detektywi udadzą się oczywiście  do ESCAPE ROOM ale także stworzą swój własny pokój zagadek.  Przygotowane gry udoskonalą umiejętność pracy w zespole oraz zdolność logicznego myślenia.

Codziennie młodzi detektywi będą oczywiście szlifować język angielski.

Półkolonia letnia – Tydzień dla zmysłów (16.08-20.08 2021)

Półkolonie językowe Rzeszów

Tydzień dla zmysłów to 5 dni fantastycznej zabawy, gdzie będziemy stymulować wszystkie zmysły. To czas na eksperymenty podczas których dzieci dadzą upust swoim najbardziej zwariowanym pomysłom.

Harmonijny rozwój zmysłów smaku i węchu będzie możliwy na warsztatach z sensoplastyki. Na zajęciach będziemy rozwijać wyobraźnię, dotykać, ugniatać i  lepiej poznawać otaczający nas świat.

Ciastolinę znają wszyscy, ale czy Twoja pociecha wykonywała już ryżolinę… W środku lata zaśpiewamy radośnie „Ulepimy dziś bałwana” i zrobimy konkurs na najpiękniejszego bałwanka z ryżu…

Zmysł smaku będziemy rozwijać podczas warsztatów pizzy pod okiem profesjonalnego Pizzaiolo.

Będą oczywiście warsztaty muzyczne, karaoke i ćwiczenia przy dźwiękach muzyki.

W planach mamy wyprawę do parku linowego oraz inspirujące wycieczki gdzie będziemy blisko natury.

Nie wszyscy rodzice są entuzjastami na myśl o sprzątaniu domu lub mieszkania po kreatywnych eksperymentach. Pozwól swojemu dziecku popuścić wodze na półkolonii w naszej szkole…Jedyne o co musisz zadbać…to dodatkowy komplet ubrań, w których Twoje dziecko będzie mogło wykonywać artystyczne eksperymenty…

Radosna twórczość, kreatywne eksperymenty, swobodna atmosfera i pełen relaks. A wszystko w gronie rówieśników, bo wiadomo, że razem dzieci bawią się lepiej…mogą podpatrywać, współdziałać i konkurować…

Codziennie na małych artystów czekają również językowe wyzwania.

Półkolonie letnie – Ceny

 

Co jest wliczone w cenę półkolonii?

W cenę półkolonii wliczono wszystkie opłaty.
Zapewniamy również:

  • 0piekę wykwalifikowanych nauczycieli i wychowawców
  • atrakcyjne wyjścia (park linowy, kino, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, escape- room)*
  • grupy max 10 osobowe (zgodnie z wytycznymi 4 m kw. na jedną osobę)
  • zabawy plenerowe
  • trzy posiłki dziennie: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.
  • stały dostęp do napojów: wody /soku/ herbaty
  • ubezpieczenie

Półkolonia – cena: 530zł*/tydzień

OPIEKA:

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli/wychowawców posiadających pełne przygotowanie pedagogiczne do opieki nad dziećmi oraz do nauczania.

*Dla stałych klientów cena 500zł/tydzień

    Zobacz ubiegłe półkolonie