Półkolonie językowe w Professional English School to twórczy program pełen różnorodnych aktywności oraz znakomite połączenie beztroskiej zabawy ze szczyptą językowej edukacji. Każdy tydzień to odrębny temat, nowe atrakcje i wyzwania. Ciekawie prowadzone zajęcia, atrakcyjne wyjścia, zabawa na świeżym powietrzu oraz wspólne przeżycia sprawią, że udział naszej w półkolonii stanie wspaniałą wakacyjną przygodą!

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat

Półkolonie językowe Rzeszów

Półkolonia letnia – Kreatywne szaleństwo 13-17 lipiec 2020

Kreatywne szaleństwo

Kto stworzy najwyższą wieżę z pianek i makaronu? Co można zbudować z kartonów? Jak stworzyć organizer na biurko? Czy uda się zbudować własną foto –budkę?To będzie tydzień idealny dla małych artystów…Będziemy kolorować, wycinać, kleić i tworzyć…Powstaną piękne opaski do włosów, śnieżne kule i inne kreatywne twory.
Pomalujemy też koszulki i stworzymy na nich własny unikalny wzór.
Wspomnienia utrwalimy w albumie wykonanym metodą scrabookingu.Dzieci będą się bawić na dyskotece. Codzienne warsztaty artystyczne i językowe zmagania będziemy przeplatać ciekawymi wyjściami. Punktem obowiązkowym w tym tygodniu będzie fontanna multimedialna, lody, piknik, kino, wizyta w Centrum Zabawa Fantazja oraz ścianka wspinaczkowa….

Będzie twórczo, kolorowo i ciekawie

Półkolonia letnia – Czary mary…. czyli witamy w krainie Baśni i Magii (27-31 lipiec 2020)

Kto z Was marzył, by otrzymać list z Hogwartu, wybrać swoją różdżkę, dostać się na peron 9 i 3/4 i rozpocząć naukę w szkole dla czarodziejów. Niestety takiej możliwości raczej nie ma… ale na półkolonii Czary-mary spróbujemy stworzyć miniaturkę magicznego świata…

Tego lata mamy dla najmłodszych zaproszenie do świata pełnego magii, tajemnic i wyjątkowych wyzwań! Ten turnus jest inspirowany pomysłem jednej z uczestniczek naszych półkolonii Specjalnie dla Ciebie Wiktorio będziemy w lipcu czarować

W programie są przewidziane warsztaty magii i iluzji.

Przygotowaliśmy konkursy: tajemniczy kocioł, labirynt czarownicy i inne.

Odbędzie się też magiczne przyjęcie na którym będą obowiązywać specjalne stroje.

W ramach tygodnia magii wrócimy również do znanych i mniej znanych baśni, A więc codzienna porcja dobrej lektury gwarantowana!

Pomiędzy zabawami i nauką języka, znajdziemy czas, by wybrać się do parku linowego, kina oraz na piknik. Punktem obowiązkowym w tygodniu Czary – mary będzie oczywiście ESCAPE ROOM.

Każdy młody adept magii, który sumiennie będzie wypełniać obowiązki kandydata, otrzyma dyplom czarodzieja…

Półkolonie Letnie - czary mary

Półkolonia letnia – Magiczny świat gier (10-14 sierpień 2020)

Półkolonie Letnie - Magiczny świat gier

Turnus idealny dla miłośników gier planszowych, sportowej rywalizacji oraz ruchu na świeżym powietrzu. W trakcie tego turnusu najmłodsi zagrają w najpopularniejsze gry podwórkowe i planszowe, które nie tylko dostarczą dużo śmiechu i niezapomnianej rozrywki, ale także pomogą oderwać się od tabletów i telefonów. Będziemy rozwijać wyobraźnię i kształtować umiejętność pracy w zespole, a także uczyć się strategicznego myślenia.

Wspólnie pogramy w Bierki, Rumikomb, Kalabury, 5 sekund, Warcaby, Twistera, Nie wdepnij w to i inne ciekawe gry. Wrócimy także do niezapomnianych zabaw i gier podwórkowych z czasów naszych rodziców i dziadków. Czekają więc na Was: klasy, skakanka, guma, kapsle. Przypomnimy sobie również zabawę w podchody.

W magicznym tygodniu poświęconym grom – udowodnimy, że nie tylko wirtualny świat gier jest fascynujący!

Ucząc się języka i świetnie się bawiąc znajdziemy czas na różnorodne atrakcje i wyjścia. Przygotujemy i przeprowadzimy konkurs MAM TALENT. W programie znajdą się: ścianka wspinaczkowa, wizyta w kręgielni, turniej piłki nożnej i kino.

Półkolonie letnie – Ceny

Co jest wliczone w cenę półkolonii?

W cenę półkolonii wliczono wszystkie opłaty.
Zapewniamy również:

  • 0piekę wykwalifikowanych nauczycieli i wychowawców
  • atrakcyjne wyjścia (park linowy, kino, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, escape- room)*
  • grupy max 10 osobowe (zgodnie z wytycznymi 4 m kw. na jedną osobę)
  • zabawy plenerowe
  • trzy posiłki dziennie: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.
  • stały dostęp do napojów: wody /soku/ herbaty
  • ubezpieczenie

Półkolonia – cena: 500zł*/tydzień

OPIEKA:

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli/wychowawców posiadających pełne przygotowanie pedagogiczne do opieki nad dziećmi oraz do nauczania.

*Dla stałych klientów cena 470zł/tydzień

    Zobacz ubiegłe półkolonie