...

Kursy językowe online z lektorem

gramatyka-angielski-szkola-jezykowa

Witamy w szkole językowej online

Nauka online w Professional English School to lekcje „na żywo” prowadzone przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Jeśli chcą Państwo nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego, poćwiczyć konwersacje lub odświeżyć znajomość języka – trafili Państwo pod właściwy adres. Przede wszystkim zapewniamy lekcje z najlepszymi lektorami na żywo. Zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów, ekspertów w dziedzinie nauczania, którzy dodatkowo wyróżniają się ciekawą osobowością i potrafią zainspirować do nauki. Ponadto nasi lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.
Wybierz lekcje online i ucz się z dowolnego miejsca na świecie w wygodnym dla Ciebie czasie. Podróże służbowe, praca w systemie zmianowym lub zbyt duża odległość od szkoły – nie będą już dłużej wymówką. By móc uczestniczyć w kursie potrzebny jest tylko komputer/laptop i dostęp do Internetu.

Wybierz KURS dla siebie

Dlaczego warto
uczyć się ONline

Indywidualne podejście

Podczas przygotowania programu nauczania przede wszystkim uwzględniamy potrzeby naszych kursantów oraz wyniki audytu. Lekcje online odbywają się one-to-one lub w mini grupach. Dlatego możemy zapewnić komfortowe warunki nauki i dostosowywać program szkolenia oraz tempo pracy do Twoich realnych możliwości. Innymi słowy, zapewniamy Ci kurs "skrojony" na miarę Twoich potrzeb.

Interaktywne ćwiczenia

Dzięki doskonale dobranym i przygotowanym ćwiczeniom, którymi posługujemy się na lekcjach online z łatwością przyswoisz i zapamiętasz nowe partie materiału. Materiały na lekcjach udostępniamy np. dzięki tablicom interaktywnym. Ponadto lektorzy dbają o zapewnienie materiałów edukacyjnych, na których uczeń może pracować w domu, utrwalając lub poszerzając wiedzę.

Najlepsza kadra lektorów

Przez lata wypracowaliśmy sprawdzony system rekrutacji i szkoleń. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając lekcje u nas spotkasz się w czasie rzeczywistym z profesjonalnym lektorem, który będzie dbał o Twój językowy sukces. Przede wszystkim naszą kadrę tworzą wykwalifikowani lektorzy i pasjonaci języka. Ponadto cechuje ich otwartość, kreatywność i umiejętność indywidualnego podejścia do kursanta.

Oszczędność czasu

Wybierając naukę online nie tracisz cennego czasu na stanie w korkach i żmudne dojazdy do szkoły językowej. Przede wszystkim lekcje online zapewniają Ci więc komfort i oszczędność czasu. A czas który zaoszczędzisz na dojazdy możesz na przykład przeznaczyć na powtórkę materiału, dodatkową lekcję lub na inne przyjemności:)

Swoboda nauki

Ucząc się języka online, możesz to robić gdziekolwiek jesteś. Dlatego nie ważne czy przebywasz w domu w wygodnych kapciach z kubkiem kawy w dłoniach, czy w biurze. Dzięki zajęciom online zapewniasz sobie swobodę i komfort. Wystarczy, że włączysz urządzenie na którym korzystasz z aplikacji Microsft Teams (telefon komórkowy/ tablet/ laptop/ komputer stacjonarny) i możesz zaczynać lekcję.

Proste rozliczenia

Kursy w naszej szkole kupujesz w wygodnych pakietach. Możesz wybrać 4, 8, lub 16 lekcji / miesiąc. Sam decydujesz ile czasu chcesz i możesz poświęcić na naukę i ile potrwa Twój kurs. Ponadto naszą szkołę wyróżnia przejrzysta polityka cenowa. Zawsze wiesz ile i za co płacisz.

W jakich grupach oferujemy kursy językowe online?

Indywidulane

Indywidualne lekcje pozwalają przede wszystkim na idealne dopasowanie harmonogramu szkolenia i programu kursu do Twoich potrzeb. Dlatego jeśli chcesz się uczyć we własnym tempie i skupić na interesujących Cię zagadnieniach, aby już wkrótce móc cieszyć się szybkimi postępami i swobodną komunikacją - wybierz zajęcia one-to-one. Ich najważniejszą zaletą jest to, że lektor jest skupiony w 100% na Tobie i Twoich potrzebach.

Grupa Comfort

Kursy językowe prowadzone w małych grupach ( 2- 4 osoby) mają dużo zalet. Po pierwsze poprzez stały grafik, ułatwiają systematyczną naukę. Po drugie, zajęcia w grupie dają możliwość ćwiczenia konwersacji z innymi osobami. Po trzecie - budzą w niektórych kursantach ducha rywalizacji, umożliwiają porównanie swoich umiejętności i zwiększają motywację do nauki.

Standardowa grupa

Grupa standardowa może liczyć od 5 do 8 osób. Podobnie jak w przypadku grupy comfort, zajęcia w grupie standard motywują do uczęszczanie na lekcje, dają możliwość różnorodnych ćwiczeń wymagających interakcji pomiędzy kursantami. Ponadto niewątpliwym atutem będzie tutaj cena kursu. Jednak im więcej osób, tym uwaga lektora jest bardziej podzielona, dlatego komfort pracy i efektywność jest na pewno mniejsza w grupie standard niż w grupie comfort.

Jak rozpocząć naukę?

Warunki techniczne zajęć on-line?

Zajęcia on-line prowadzimy przy pomocy programu Microsofot Teams. Jest to znakomity program, który w kompleksowy sposób odpowiada na potrzeby edukacji.  Każdemu uczestnikowi kursu językowego w naszej szkole zakładamy konto na platformie MS Teams, tak by efektywnie mógł uczestniczyć w zajęciach. Jeżeli masz już założone konto w MS Teams to dołączamy cię do naszej organizacji na  jako gościa. W prosty sposób możesz się przełączyć pomiędzy organizacjami np. pomiędzy swoją szkołą bądź firmą a  naszą szkołą językową. Aby efektywnie uczestniczyć w zajęciach należy:

1. Pobrać i zainstalować program MS Teams na swoim urządzeniu
2. Zalogować się otrzymanym loginem lub podać login do MS Teams za pomocą którego się logujemy
3. Przejść do zakładki zespoły i wybrać swoją grupę.

Należy również zwrócić uwagę aby  łącze internetowe było dobrej jakości. Test można wykonać na stronie speedtest.orange.pl. Podczas zajęć zalecamy korzystanie z słuchawek z mikrofonem oraz dobrej jakości sprzętu, aby uniknąć problemów technicznych.

Wybierz Kurs językowy Online

szkoła angielskiego online

Angielski dla dzieci 10-13 lat

Dynamiczne, przemyślane i atrakcyjne dla dzieci - takie są nasze kursy językowe. Wykorzystując sprawdzone metody i techniki pracy oraz stosując nowoczesne technologie inspirujemy do poszerzania językowych umiejętności.

Angielski dla ósmoklasisów

Intensywny 90 godzinny kurs języka angielskiego w trakcie którego uczniowie powtórzą i usystematyzują wiedzę, oraz rozwiną kluczowe umiejętności egzaminacyjne.

Przygotowanie do matury

Kurs językowy dedykowany dla uczniów, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe i doskonale zdać egzamin maturalny z języka obcego. 120 godzin intensywnego treningu pod okiem profesjonalnych lektorów.

kursy językowe dla firm

Business English

Kurs dedykowany dla osób, które mają już ugruntowane podstawy językowe, jednak chciałby uzyskać lup poprawić płynność w rozmowach biznesowych oraz rozwijać umiejętności przydatne w życiu zawodowym.

kurs języka technicznego

Kurs Technical English

Kurs, który przygotowaliśmy z myślą o specjalistach pracujących w branży inżynieryjno-budowlanej lub lotniczej oraz studentach kierunków technicznych. Lata doświadczeń w prowadzeniu szkoleń dla firm z Doliny Lotniczej - czynią nas ekspertem w przekazywaniu praktycznej wiedzy.

Kurs gramatyczny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

kursy językowe dla firm

General English

Kurs ogólny języka angielskiego dla osób dorosłych, prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. W ramach kursu rozwijana jest głównie umiejętność komunikacji, ale także szlifowane są wszystkie sprawności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i gramatyka.

English for Teens

Kursy dla młodzieży są dla dynamiczne i kreatywne.

Lekcje indywidualne

Jeśli masz zmianowy system pracy lub nie odnajudjesz się w pracy w grupie - lekcje one-to-one będą idelanym rozwiązaniem.

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.