...

Kurs języka niemieckiego

Informacje o kursie

Wiek

dorośli

Ilość godzin

120

Plan zajęć

1x3h/tydz.

Kwota raty

od 270zł/mc

Forma zajęć

stacjonarnie lub online

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego w Professional English School

Oferujemy kurs języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem niemieckim, czy chcesz doszlifować umiejętności – w naszej szkole znajdziesz kurs dopasowany do swoich potrzeb.
Kursy języka niemieckiego prowadzimy łącząc metodę komunikatywną z elementami metody bezpośredniej – Direct Method. W trakcie kursu rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie i gramatykę. Przede wszystkim nacisk kładziony jest na sprawność komunikacji.
Przed przystąpieniem do kursu przeprowadzamy dwustopniowy audyt. Po pierwsze kursant rozwiązuje  test pisemny. Po drugie odbywa 15 min. rozmowę z  lektorem, która pozwala ocenić poziom komunikacji.  Dzięki dokładnej analizie, kursant trafia do grupy dobrze dobranej pod kątem poziomu. W rezultacie –  nauka jest skuteczna i przyjemna.

Co wyróżni naszą ofertę:

Na rzeszowskim rynku naszą szkołę wyróżnia wysoka jakość oferowanych szkoleń oraz wyjątkowa kadra lektorów. Zatrudniamy germanistów dla których nauka języka jest pasją i wyzwaniem. Przede wszystkim nasi lektorzy nie tylko posiadają wiedzę, ale potrafią ją skutecznie przekazać. Ponadto są to ludzie z ciekawą osobowością i poczuciem humoru. Z większością z nich współpracujemy kilka / kilkanaście lat.
Co najważniejsze – nauka języka niemieckiego w naszej szkole jest prowadzona w małych ( 5-8 osób) i dobrze dobranych pod kątem poziomu grupach, co zapewnia komfort pracy.  W trakcie szkolenia kładziemy nacisk na indywidualne podejście do kursanta i dbamy o przyjazną atmosferę. Uczymy realnego i przydatnego języka w oparciu o renomowane podręczniki i autorskie materiały.
Kolejnym atutem jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka niemieckiego – 16 lat na rynku pozwoliło nam wypracować sprawdzone programy i rozwiązania.
Wysoką jakość naszych szkoleń z języka niemieckiego potwierdzają klienci indywidualni oraz firmy i korporacje. Sprawdź referencje i dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.

język niemiecki - symbol brama
kurs języka niemieckiego

Organizacja kursu językowego:

  • Rok nauki obejmuje 2 semestry (łącznie 120 godzin)
  • Cena kursu 2100,00 zł
  • Kurs trwa od połowy października do czerwca
  • Liczba osób w grupie 5-8 osób
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu x 2 godziny (1 godzina = 45 minut)

Wyślij zgłoszenie na kurs

Oddzwonimy i ustalimy szczegóły kursu. Wysłanie zgłoszenia nie obliguje do podpisania umowy. 

Dołącz na Facebooku!

Polub FanPage Szkoły Językowej Professional English School
i bądź na bieżąco z  ogłoszeniami, startem grup i innymi wydarzeniami w naszej szkole.

Scroll to Top
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.