O szkole

Szkoła Języków Obcych Professional English School swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 2003 roku. Na początku szkoła zajmowała dwa pomieszczenia i liczyła kilkunastu uczniów. Jednak z roku na rok liczba chętnych kursantów wzrastała, a my rozbudowywaliśmy swoją siedzibę. W wynajmowanych pomieszczeniach przy ul. Grunwaldzkiej zrobiło się jednak stanowczo za ciasno. Zapała więc decyzja o zmianie lokalizacji. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca, które pozostawałoby w centrum a jednocześnie było przestronne i klimatyczne. Znaleźliśmy! Kamienica przy ul. Jabłońskiego 12 – to nie tylko dwukrotnie większa powierzchnia, przestronne sale lekcyjne. To miejsce ma swój klimat oraz co ważne pozostaje w ścisłym centrum Rzeszowa.

Obecnie szkoła posiada rzesze wiernych Kursantów, którzy co roku kontynuują naukę języków razem z nami. Lojalność Kursantów, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas cenną nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć.

Nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie pasja, ciężka praca i entuzjazm. Jednak naszą największą wartością jest nasz zespół. Od początku mieliśmy duże szczęście do ludzi, którzy współtworzyli i budowali naszą szkołę. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, osoby z doświadczeniem, ludzie otwarci, energiczni i kreatywni.

Przez 12 lat udało się nam nie tylko nauczyć języków obcych tysiące osób na kursach, ale również stworzyć szkołę posiadającą dobrą renomę i uznanie słuchaczy. Od samego początku naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła kojarzona jest z profesjonalnym podejściem i Lektorami pasjonatami swojego zawodu.