Nasz zespół

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że skuteczność nauki języków obcych w dużym stopniu zależy od sposobu przekazywania wiedzy. Ważne, aby nauczyciele posiadali nie tylko dyplom i odpowiednie kwalifikacje, ale także, by umieli wiedzę przekazać w sposób ciekawy i niestandardowy. Jest to poziom minimum, który muszą spełniać lektorzy, aby podjąć pracę w Professional English School. Mierzymy wyżej, dlatego zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy potrafią napełnić słuchaczy pozytywną energią i zachęcić do poznawania języka obcego. Wszyscy oni posiadają odpowiednie przygotowanie i warsztat umiejętności nauczycielskich, a także entuzjastyczne podejście do pracy, odpowiadające potrzebom słuchaczy nowoczesnych kursów językowych.

Dążąc do doskonałości, nie zapominamy o idei uczenia się przez całe życie. Dlatego nasi lektorzy stale doskonalą metody swojej pracy poprzez udział w szkoleniach, warsztatach metodycznych i konferencjach. Dzięki nim wracają do studentów wzbogaceni o nowe, szersze spojrzenie na swoją dotychczasową pracę oraz o nowe umiejętności przydatne w procesie nauczania.

Nieustannie oceniamy skuteczność naszych nauczycieli. Każdy z nich jest obserwowany przez szkolnego metodyka. Często spotykamy się z lektorami, by omówić ich sukcesy i trudności, dzięki czemu na bieżąco rozwiązujemy ich problemy oraz monitorujemy cały proces nauczania w szkole. Bardzo uważnie słuchamy też opinii naszych studentów, zarówno tych wyrażanych w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu.

Dominika Bucior
Dominika Bucior
Doradca Klienta

Dominika jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Od niedawna pasjonuje się również rachunkowością, która daje jej ogromną satysfakcję. Jest niepoprawną romantyczką, uwielbia muzykę rockową, zwierzęta oraz podróżowanie. Jej miłością są góry, w których jak często mawia „jest wszystko co kocha”. W wolnych chwilach lubi jeździć rowerem i aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi.

Lektor - Kobylski Cezary
Cezary Kobylski
Lektor języka angielskiego

Cezary ukończył studia magisterskie w zakresie językoznawstwa angielskiego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Interesuje się filozofią języka, pragmatyką oraz błędami logiczno – językowymi w języku polskim. Wolny czas poświęca na gotowanie dla innych, szczególnie potraw kuchni węgierskiej oraz staropolskiej. Jest też pasjonatem jazdy na motocyklu i marki Harley-Davidson. Nie lubi nepotyzmu i poprawności politycznej w mediach. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych.

Maksymiec Justyna
Dyrektor metodyczy

Justyna jest dyrektorem metodycznym w Professional English School i lektorem. Jest związana z naszą szkołą od 8 lat. Prywatnie to zodiakalna panna: praktyczna marzycielka, choć z przebłyskami realizmu! Mówią, że lubi bujać w obłokach, ale wysokie obcasy trzymają ją mocno na ziemi (zdjęcie to wyjątek;-). Podobno uparta i zawzięta! Nigdy się nie nudzi. Kolekcjonerka dobrych wrażeń: książek, filmów, zdjęć i ludzi. Bez tych ostatnich nie może żyć! Uważa, że wszystko, co się w życiu zdarza, dzieje się zawsze z jakiegoś powodu. Nie wyobraża sobie życia bez tańca (salsy w szczególności).

Saja Sylwia
Lektor

Sylwia jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim, a prywatnie osobą pozytywnie zakręconą. Nie umie się obejść bez trzech rzeczy: kawy, kawy i kawy… Gdyby nie była nauczycielką, pewnie została by drugim Cejrowskim – aczkolwiek buty woli mieć:) Uwielbia podróże – te dalekie i te niedalekie, w znane i nieznane. Nie cierpi zakupów, zmywania naczyń i nudy. W wolnych chwilach stara się dużo czytać, gotować (i nikogo nie otruć) oraz słuchać dobrej muzyki, głównie lat 70 i 80. Do grona jej zainteresowań należałoby zaliczyć również gry RPG, xbox kinect, języki świata oraz poker Texas Hold’em. Od tego ostatniego może być uzależniona, mimo, że usilnie temu zaprzecza. W naszej szkole Sylwia prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Lektor - Laskowski Edward
Laskowski Edward
Lektor języka angielskiego

Edward – lektor języka angielskiego. Jest związany z Professional English School od 9 lat. Specjalista od Direct Method For English. Edward – dla przyjaciół Edi, lubi uczyć języka angielskiego, zwłaszcza ludzi, którzy mają do tego zapał. W złą pogodę chętnie czyta, gra w karty i gotuje; w dobrą uwielbia dalekie wyprawy na rowerze. Niezależnie od pogody delektuje się muzyką i lubi robić duże zakupy w marketach. Jest optymistą, lubi żartować (z siebie też:-); a w ludziach widzi więcej dobrego niż złego.

Lektor - Pietrzak Joanna
Pietrzak Joanna
Lektor języka niemieckiego

Asia jest absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Skończyła również podyplomowe studia translatoryczne. Z naszą szkołą jest związana od ośmiu lat. Jest osobą bardzo pogodną i optymistyczną. Potrafi „zarazić” pasją uczenia się nawet najbardziej opornych uczniów. Specjalizuje się nie tylko w kursach ogólnych, ale również w biznesowych. Uwielbia podróżować, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca. Jej pasją jest jazda na nartach, a kiedy tylko znajdzie wolną chwilę jeździ konno.

Lektor - Kopacka Agnieszka
Kopacka Agnieszka
Lektor języka polskiego

Agnieszka jest kobietą w wieku balzakowskim, trochę kapryśną, trochę ekscentryczną. Jest również nieprzerwanie uczącym się nauczycielem, ciekawskim i dynamicznym. Uwielbia uczyć języka polskiego oraz uwielbia uczyć się języka rosyjskiego. Cały rok niecierpliwie czeka na wielobarwną, ciepłą jesień, na nitki babiego lata, na złote łebki słoneczników uparcie zwrócone ku słońcu i na mgły przedwieczorne:) Nie wyobraża sobie dnia bez tupotu stóp swoich dzieci, bez mruczenia kota i bez książki. Zawsze wraca do piosenek A. M. Jopek i „Mistrza i Małgorzaty” Bułhakowa. Marzy by nauczyć się języka portugalskiego. Jeśli jesteś obcokrajowcem i marzysz, by zgłębić tajniki języka polskiego – zapraszamy na lekcje z Agnieszką:)

Lektor - Szypyt Anna
Szpyt Anna
Lektor języka angielskiego

Ania ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim . Ma bzika na punkcie planowania i dobrej samoorganizacji. W wolnym czasie poświęca się malarstwu cyfrowemu i sportom (ma szczególny sentyment do skoków spadochronowych i bungee). Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, a podczas swoich zajęć często korzysta z niekonwencjonalnych metod nauczania, mnemotechnik i materiałów wizualnych.

Lektor - Sołtys Ewa
Sołtys Ewa
Lektor języka angielskiego

Ewa miłością do języka angielskiego zaraziła się w trakcie kończenia liceum w Novi w stanie Michigan i pragnie przekazać ją kursantom:) Czerpie dużą przyjemność z pracy z dziećmi jak również z dorosłymi. Jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej i filologii angielskiej ukończonej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Obecnie Ewa dokształca się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, specjalność: cyfrowy nauczyciel. Uwielbia gotowanie i podróżowanie, głównie poza Polską. W wolnych chwila stara się nadrobić braki w literaturze i doszkalać się z języka hiszpańskiego. Jej kolejną pasją są zwierzęta, taniec i piłka siatkowa w którą może grać o każdej porze dnia i nocy.

Ewelina Wilk
Lektor języka angielskiego

Ewelina ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, studiowała również Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jednakże to nie ekonomia, a pasja do nauczania języka angielskiego wygrała i spowodowała, że została lektorką języka angielskiego. Przygodę z nauczaniem rozpoczęła w 2008 roku. Podczas tych lat uczyła wszystkie grupy językowe na wszystkich poziomach. Ewelina uważa, że podczas nauki języka nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie bariery językowe można pokonać. Wolny czas spędza na rowerze lub w piaskownicy, budując babki z piasku dla swoich synów.

Stawarz Arkadiusz
Lektor języka niemieckiego

Ukończył Uniwersytet Warszawski – Wydział Instytutu Lingwistyki Stosowanej i Nauk Wschodniosłowiańskich – specjalność nauczycielska oraz tłumaczeniowa.
Języka niemieckiego naucza od 15 lat. Praca ta sprawia mu wiele satysfakcji. W wolnym czasie uprawia dwie dyscypliny sportowe, jakimi są piłka nożna oraz piłka siatkowa.
Język niemiecki to jego pasja już od 7 klasy szkoły podstawowej. Stara się być osobą kontaktową, która słucha drugiego człowieka. Bardzo ceni sobie w życiu szczerość jak i również poczucie humoru.

Native Speaker Ernest Lucas
Ernest Lucas
Native Speaker

He’s an American English Native Speaker, with 8 years of experience teaching in Rzeszow. As a Native Speaker he senses (and stresses) the need for his students to develop their communication skills. Skills which his students will carry with them outside the classroom, on vacation abroad, or into the boardroom for a business meeting. His focus and his goal is to make you a better speaker. He’s fond of telling his students:”You don’t learn how to swim by reading a book on swimming. Speaking is the same thing; You gotta get in the water.You gotta speak!”
In his free time he’s not letting the grass grow under his feet. He’s an avid hiker and outdoorsman, who spends his free time in the scenic mountains and forests of the Podkarpacie.

Beata Subczak
Lektor języka angielskiego

Po skończeniu Filologii Angielskiej na KULu w Lublinie, Beata postanowiła na rok zanurzyć się w kulturze i języku, który pokochała, więc wybrała się na podbój Ameryki. Tam pracując z dziećmi i chodząc do koledżu, a także wyruszając na szaloną wyprawę po 11 stanach, upewniła się, że nauczanie i poznawanie innych kultur to jej pasje. Po powrocie ukończyła magisterkę na UJcie z metodyki nauczania, a w międzyczasie studiowała na uniwersytecie w Durham w Anglii.
Jako lektor języka angielskiego pomaga zdobyć swoim kursantom (tak dzieciom jak i dorosłym) klucz do przeżywania niesamowitych przygód i zawierania wspaniałych znajomości na całym świecie. With English sky is the limit! Ma za sobą poetycką przeszłość a w przyrodzie zachwycają ją zachody słońca nad wielką wodą oraz chmury widziane z góry, czyli samolotu. Gdy napada ją kreatywność, wymyśla, jak przedmioty codziennego użytku (np. łapki na muchy czy mieszadełka do drinków) mogą być użyte w nauczaniu angielskiego. Z powodzeniem imituje sowę oraz czajnik.

Mateusz Partyka
Lektor języka angielskiego

Mateusz ukończył studia magisterskie o specjalności metodyka nauczania języka angielskiego oraz tłumaczenia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego pasją jest uczenie języka angielskiego. Szczególnie ceni sobie pracę z młodzieżą i dorosłymi. Jest osoba pogodną, z dużą dawką humoru. Uwielbia spędzać wolny czas z przyjaciółmi podróżując po Polsce i świecie, oraz hektolitry dobrej kawy. W wolnym czasie czyta książki z gatunku fantasy, eksperymentuje w kuchni, biega oraz słucha mieszanki muzyki country i indie pop.

Marcelina Dudek
Lektor języka angielskiego

Marcelina jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i uzyskała tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Jej pasją są podróże dalsze i bliższe. W wolnym czasie chętnie udoskonala swoją wiedzę w zakresie języka i kultury krajów anglojęzycznych, spotyka się z przyjaciółmi lub uprawia wspinaczkę. Jej plan na najbliższe dwa lata to ukończenie studiów, nauczenie się języka włoskiego oraz założenie własnej hodowli Yorków. 🙂

Klaudyna Strzępka
Lektor języka angielskiego

Klaudyna jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia Angielska z edukacją kulturową o specjalizacji nauczycielskiej. Ponadto, posiada wykształcenie z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. W życiu kieruje się powiedzeniem ‘A smooth sea never made a skilled sailor’, dlatego nieustannie doskonali warsztat swojej pracy. Uwielbia doświadczać nowych rzeczy i wzbogacać swoją wiedzę o otaczającym świecie. W wolnym czasie gra na gitarze akustycznej, przepada za indie rockiem, a Michael Jackson to jej ulubiony artysta. Nie potrafi odpoczywać biernie, więc jeździ na rowerze, zdobywa górskie szczyty, biega, czyta i podróżuje. Marzy o tym, by odwiedzić Japonię – Kraj Kwitnącej Wiśni, bo interesuje się jej kulturą. Dzień bez uśmiechu oraz filiżanki aromatycznej białej kawy to dla niej dzień stracony. Ceni sobie pracę zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi, ponieważ uważa, że każdy wiek ma swoje zalety. Stawia na kreatywność.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress