...

Zapisy trwają!

Zapisz się na kurs językowy i zacznij mówić!

Szkoła Językowa – Professional English School

Szkoła językowa – Professional English School jest na rzeszowskim rynku od 2006 roku. Doświadczenie, pasja i profesjonalizm to nasze główne atuty. Kursy które proponujemy są „szyte na miarę” potrzeb naszych klientów. Ty definiujesz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy najlepsze rozwiązanie. Dzięki sprawdzonym metodom nauczania, ciągłemu rozwojowi i zespołowi świetnych lektorów zaufały nam międzynarodowe firmy i instytucje. Od lat prowadzimy szkolenia dla małych firm i wielkich korporacji, lekcje indywidualne i grupowe, zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. W każde zlecenie angażujemy się w 100%. Sprawdź nasze referencje i przekonaj się, dlaczego klienci polecają nasze usługi.

Rozwijaj się - zacznij mówić
w języku obcym

Kursy dla dzieci

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora.

Kursy dla dorosłych

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora.

Created with Sketch.

Kursy online

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora.

Napisz test

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora. Dowiedz się więcej

Wyślij zapytanie

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora.

Created with Sketch.

Kursy online

Lorem ipsum dolor sit amet conetur adipiing elit. aulla sit amet magna is fodal otes alora.

kurs językowy online

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Jesteśmy szkołą językową, która stale się rozwija. Od 16 lat organizujemy kursy językowe na najwyższym poziomie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. W rezultacie tego szkoła posiada rzesze wiernych Kursantów, którzy co roku kontynuują naukę języków obcych razem z nami.

Zależy nam na tym, aby przed rozpoczęciem nauki ocenić poziom zaawansowania językowego. W tym celu nasi przyszli kursanci nie tylko rozwiązują test, ale także biorą udział w audycie. Jest to krótka rozmowa z naszym metodykiem, pozwalająca na kompleksowe sprawdzenie poziomu językowego. To jeden z wielu aspektów, wyróżniających nas na rynku!

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i w każdej grupie wiekowej (od 3 roku życia). Każdy znajdzie coś dla siebie ? W naszej szkole przełamiesz barierę językową w mówieniu, doszlifujesz gramatykę, ale także przygotujesz się do egzaminów np. TOEFL czy TOEIC.

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do ważnych egzaminów w życiu każdego ucznia, jakimi są egzamin ósmoklasisty oraz matura. Dodatkowo nasza szkoła zapewnia próbne egzaminy (w cenie kursu), aby uczniowie mogli się sprawdzić i pokonać stres!

Nasz sukces nie byłby możliwy, bez doświadczonej kadry. Są to eksperci, którzy stale rozwijają swoje umiejętności. Ponadto mają wsparcie metodyka, aby mieć pewność, że zajęcia przez nich prowadzone będą na najwyższym poziomie. Lektorzy to specjaliści, posiadający indywidualne podejście do kursanta. Poza tym bardzo uważnie słuchamy opinii naszych uczniów, zarówno tych wyrażanych w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu.

Dużym atutem Szkoły Językowej Professional English School jest położenie. Co najważniejsze, znajdujemy się w centrum Rzeszowa. Łatwo dojedziesz do nas wieloma liniami autobusów, a także zaparkujesz samochód. Dbamy o to, aby zapewnić kursantom wysoki komfort nauki. Każda z naszych sal jest tematycznie urządzona, wyposażona w najwyższej jakości sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Ważnym aspektem działania naszej szkoły językowej są kursy dla firm. Zaufało nam wiele korporacji oraz zakładów pracy. Nauczamy pracowników firm znajdujących się w Dolinie Lotniczej (m. in. MTU, BorgWarner czy HeliOne). To pokazuje jak duże doświadczenie mają nasi lektorzy i jak zaawansowany jest ich język.

Nasi partnerzy

Firmy i instytucje które uczą się języków obcych w naszej szkole.

Co klienci mówią o nas?

Więcej opinii znajdziesz na Google.com

Przewiń do góry
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.