Przygotowanie do egzaminu TOEFL

Chcesz zdać egzamin, który stanowi przepustkę do studiowania za granicą?

Polecamy kurs na którym profesjonalnie przygotujesz się do TOEFL iBT. Egzamin w formie komputerowej z wykorzystaniem Internetu, testuje wszystkie 4 umiejętności językowe – czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie, od poziomu Intermediate/B1 do poziomu Advanced/C1 – według poziomów Rady Europy. Rekomendowany poziom na którym możesz rozpocząć kurs to minimum  Intermediate/B1.

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem szkolenia będzie więc analiza poziomu zaawansowania: test pisemny i spotkanie z metodykiem szkoły.

Z egzaminu TOEFL iBT można uzyskać od  0 do 120 punktów. Warto więc sprawdzić na uczelni na którą aplikujesz jaka jest wymagana liczba punktów.

Zobacz przykładowe wymagania stawiane kandydatom zależnie od instytucji.

Intensywny i profesjonalny kurs

W naszej szkole przygotujesz się do egzaminu TOEFL pod okiem profesjonalnych trenerów, pracując z autentycznymi materiałami. Nasi lektorzy są w bazie rekomendowanych Lektorów, którzy uczestniczyli w intensywnych warsztatach Propell® Workshop for the TOEFL® iBT test.

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL zaczyna się w październiku i trwa do czerwca. Przygotowanie do TOEFL opiera się na wszystkich aspektach nauczania, takich jak: mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu, gramatyka.  Kurs obejmuje 120 jednostek lekcyjnych, w trakcie których Kursanci poszerzają wiedzę, rozwijają poszczególne sprawności językowe bazując na przykładowych zadaniach egzaminacyjnych.

Jak prowadzimy zajęcia?

 

Podstawą dobrego przygotowania do egzaminu jest czytanie tekstów akademickich i utrwalanie słownictwa. Dlatego też w trakcie zajęć dużą uwagę przywiązujemy do zapoznania Kursantów ze słownictwem akademickim i z konstrukcją tekstów akademickich o różnym  stopniu trudności. Teksty do przeczytania i analizy Kursanci otrzymują w formie zadania domowego.

W zakresie sprawności rozumienia ze słuchu, kursanci rozwijają umiejętności
zrozumienia tematu, głównego przesłania tekstu i jego treści. Ćwiczą również umiejętność łączenia faktów i informacji oraz  robienia notatek.

W trakcie zajęć Kursanci pracują również nad rozwinięciem umiejętności pisania wypracowań, wyrażenia zdania i argumentowania opinii.

Dużo miejsca na lekcji poświęca się na ćwiczenie umiejętności wypowiadania się na różne tematy.

Ważnym aspektem przygotowania do egzaminu jest zapoznanie kursantów z wymogami egzaminu, technikami egzaminacyjnymi oraz formatem i typami pytań egzaminacyjnych.

Z jakich materiałów korzystamy w trakcie kursu?

Oprócz materiałów przygotowywanych przez lektorów, artykułów i ćwiczeń on-line korzystamy z podręczników:

The Complete Guide to the TOEFL®Test: iBT Edition

The Official Guide to the TOEFL® Test Third Edition

 

Organizacja kursu: 

Rok nauki obejmuje 2 semestry po 60 godzin lekcyjnych.

Cena kursu 1920,00 zł / za dwa semestry

Kurs trwa od października do czerwca

Poziomy na których prowadzimy szkolenie: B1, B2 i C1

Liczba osób w grupie: 6-10 osób

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 4 godziny (45 minut) lub 2 razy w tygodniu x 2 godziny

 

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne TOEFL iBT 

W naszej szkole po zakończonym kursie możesz zapisać się na egzamin TOEFL, gdyż jesteśmy jedynym na Podkarpaciu Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym TOEFL iBT. Już dziś przygotuj się do egzaminu TOEFL i zdobądź najbardziej prestiżowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 9 000 uczelni wyższych na całym świecie.  Dowiedz się więcej  o egzaminie TOEFL iBT.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress