Zapewniamy autorskie i wyjątkowe programy zajęć, które pozwolą rozwinąć kreatywne myślenie, działanie w grupie, pobudzą wyobraźnię oraz zdolności manualne dziecka. Aktywność fizyczna, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz ciekawe atrakcje  – TO NASZ CEL!  W każdym tygodniu inny temat przewodni! Pomiędzy aktywnościami na dzieci czekają ciekawe zajęcia językowe sprytnie wplecione w tematykę danego tygodnia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę! Dobra zabawa gwarantowana!

1. TURNUS 24-28 czerwiec 2019 – Animals week
2. TURNUS 1-5 lipiec 2019  – Culinary week
3. TURNUS 5-9 sierpień 2019 – Sport week
4. TURNUS 19-23 sierpień 2019 -Artist week

Półkolonie językowe Rzeszów

Półkolonia – Animals Week

Półkolonie Rzeszów - Animal week

Dla wszystkich miłośników zwierząt przygotowaliśmy pięć dni pełnych niespodzianek. Główną atrakcją będą odwiedziny w stadninie koni, przejażdżka bryczką oraz ognisko. Odwiedzimy również PAPUGARNIĘ i przyjrzymy się bliżej tym pięknym, różnobarwnym ptakom.

Stworzymy piękne zwierzątka z baloników, a dodatkowo poznamy mnóstwo słów i zwrotów związanych ze światem zwierząt.

W tygodniu ANIMALS WEEK nie zabraknie ruchu. W programie są przewidziane takie zajęcia, jak: aerobik połączony z zabawą oraz dyskoteka . W ramach rozrywki plenerowej przygotowaliśmy zabawy sportowe na świeżym powietrzu, a także pokazy baniek mydlanych, które będą tworzone przez dzieci.

Animals week to super wakacyjna przygoda dla wszystkich miłośników zwierząt i energicznego spędzania czasu!

Półkolonia – Culinary Week

Jeśli Twoje dziecko lubi gotować, interesuje się kulturą innych krajów, jest ciekawe świata, a do tego lubi artystyczne prace – tydzień kulinarny będzie dla niego idealną formą spędzenia wolnego czasu.

CULINARY WEEK to odwiedziny każdego dnia tygodnia, innego kraju. W grecki poniedziałek przygotujemy pyszną sałatkę, w chiński wtorek – podopieczni spróbują swych sił jedząc pałeczkami; w środę punktem obowiązkowym będzie angielska herbata; włoski czwartek to oczywiście czas na pizzę, a we francuski piątek – przysmakiem będzie paryskie śniadanie. Do tego młodzi kucharze poznają wiele ciekawostek z każdego kraju.

Będzie też aspekt edukacyjny. Dzieci dowiedzą się dlaczego warto jeść orzechy, czym różni się czekolada gorzka od mlecznej i jak wyczarować pyszny koktajl.

Tydzień kulinarny to także warsztaty plastyczne oraz punkty stałe naszych półkolonii: Kino lub centrum zabaw Fantazja, Kręgle czy Park Linowy.

Półkolonie Rzeszów - Culinary week

Półkolonia – Sport Week

Półkolonie rzeszów tydzień sportu

Półkolonia idealna dla miłośników ruchu i sportu.  Przygotowaliśmy zajęcia pobudzające kreatywność i kształtujące koordynację ruchową. Punktem obowiązkowym będzie oczywiście piłka siatkowa i piłka nożna.  W planach mamy również olimpiadę sportową – konkurencje sportowe dla dzieci z nagrodami. Nie zabraknie zabaw w parku linowym i w parku trampolin. Sprawdzimy też swoje siły na ściance wspinaczkowej.  Czeka nas wyjście na basen, a tam wyśmienita zabawa połączona z aktywnym spędzaniem czasu.

Dzięki zabawom na świeżym powietrzu, np. grze w podchody będziemy uczyć dzieci zaradności i orientacji w terenie

W tygodniu sportu -będziemy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, przypomnimy sobie zabawy z czasów dzieciństwa naszych rodziców, będziemy rywalizować, grać w gry i świetnie się bawić.

Półkolonia – Artist Week

Zapraszamy wszystkie dzieci, które uwielbiają tworzyć, są pomysłowe oraz chcą się dobrze bawić, na fantastyczne zajęcia kreatywno-plastyczne. Nasze warsztaty rozwijają wyobraźnię i zdolności  manualne.

Ten tydzień to nauka języków obcych połączona z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci.

Będziemy robić uwielbiane przez najmłodszych Slimy, wyczarujemy piękne prezenty dla rodziców, nadamy przedmiotom zużytym drugie życie.

W tygodniu ARTIST WEEK  poskaczemy na trampolinach w PARKU TRAMPOLIN, obejrzymy bajkę w KINIE oraz zrobimy PIKNIK na świeżym powietrzu. Główny punkt programu to wycieczka pociągiem do Radymna do centrum rozrywki – DINOZEKOLANDIA.

Półkolonie Rzeszów - Artist week

Ceny

Co jest wliczone w cenę półkolonii?

W cenę półkolonii wliczono wszystkie opłaty, w tym między innymi:

  • Całodniowa profesjonalna opieka w godzinach 7:30 – 17:00.
  • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek.
  • Woda niegazowana lub lekko gazowana, woda z naturalnym sokiem malinowym.
  • Bilety wstępu/ korzystanie z atrakcji.
  • Bilety komunikacyjne.
  • Ubezpieczenie.

Cena: 450zł*/tydzień

OPIEKA:

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli/wychowawców posiadających pełne przygotowanie pedagogiczne do opieki nad dziećmi oraz do nauczania.

*Dla stałych klientów cena 430zł/tydzień

[fusion_tagline_box backgroundcolor=”#fbf7e4″ shadow=”no” shadowopacity=”0.70″ border=”1″ bordercolor=”” highlightposition=”bottom” content_alignment=”center” link=”” button=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_type=”” button_shape=”” buttoncolor=”default” title=”Wyślij zgłoszenie i zarezerwuj termin” description=”” margin_top=”” margin_bottom=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””][/fusion_tagline_box]

Zobacz ubiegłe półkolonie