Opinie o nas

Do  Professional English School trafiłam z polecenia (znajomi przygotowywali się tam do CAE). Bardzo ważne było dla mnie przełamanie bariery w mówieniu, elastyczne dopasowane godzin kursu oraz zajęcia prowadzone przez doświadczonego lektora. Spełnili moje oczekiwania w 100%. Otrzymałam nawet więcej: dostęp do biblioteczki książek anglojęzycznych, kawa przed zajęciami, miła obsługa w biurze, pisemny raport na temat moich postępów, możliwość odrobienia zajęć w innej grupie.

Agata Kogut

W Professional English School już cztery lata uczy się dwójka moich dzieci. Szczerze polecam. Małe grupy, dobrze dobrane pod kątem poziomu, świetni lektorzy oraz ciekawie prowadzone lekcje sprawiają, że Kuba i Ania z wielką przyjemnością chodzą na zajęcia. A mnie bardzo cieszą ich postępy i entuzjazm w zdobywaniu wiedzy. Na duży plus jest też korzystna cena i bezpłatne podręczniki.

Karolina Maciąg

Professional English School to był dobry wybór. Bardzo pozytywnie zakręceni na punkcie języka lektorzy, mało szkole ale za to super efektywne sposoby przekazywania wiedzy. Lektorzy są nie tylko świetnie przygotowani do zajęć, ale potrafią motywować i zaskakują. Na każde zajęcia idę z ogromną przyjemnością.

Anna Florek

W lipcu 2015 uczęszczałam na kurs Breaking Barriers. Nie znałam wcześniej tej szkoły. Kurs wyszukałam w internecie. Cena była niska, więc stwierdziłam zaryzykuję:) Jestem pozytywnie zaskoczona: super efektywne zajęcia, mała grupa, świetny lektor. Wracam do was w październiku…

Karolina Uberman

Professional English School było organizatorem WTJA w 2013 roku. Tam ich poznałem. Potem była lekcja próba i od dwóch lat szlifuję język. Polecam, ze względu na wysoki poziom nauczania oraz profesjonalizm lektorów.

Marek Ogórek

W trakcie kursu w Professional English School przygotowałem się do egzaminu FCE, który zdałem z wynikiem 80%.

Mariusz Rębisz

Dobrze dobrana pod kątem poziomu grupa, świetni lektorzy, miła atmosfera i przystępne ceny– to główne czynniki, które decydują, że w Professional English School jestem już trzeci rok. A w przyszłym roku porzeczka idzie w górę – czeka mnie przygotowane do CAE. Oczywiście w PES.

Marek Kozioł

Jestem bardzo zadowolona z kursu maturalnego w Professional English School. Wysoki poziom nauczania zmuszał do systematycznej pracy na zajęciach i w domu. Pani lektor była miła a jednocześnie wymagająca, zawsze miała dla nas przygotowane dodatkowe materiały i testy, a w przypadku nieobecności mogliśmy się umówić na konsultacje. Na zajęciach panowała miła, bezstresowa atmosfera.

Anka z II LO

Przygotowanie do matury…Tylko w PES:) To był dobrze wykorzystany rok. Miałam szczęście trafić na cudowną Panią lektor, była dobrze zorganizowana, cierpliwa i świetnie tłumaczyła. Dużym atutem były bezpłatne podręczniki i materiały dodatkowe(duża ilość kserówek, którymi Pani Iza nas zasypywała i które systematycznie sprawdzała). Dzięki PES czuję się spokojna o wynik matury. Jedyne czego żałuję, to, że nie trafiłam do was wcześniej.

Monika Cwynar

Szkoła doskonale przygotowuje do matury a także eliminuje wszelkie braki spowodowane przez naukę w szkole publicznej. Pani lektor zawsze była przygotowana i potrafiła przekazać informację w jasny sposób. Myślę, że dobrze zrobiłam decydując się na tę szkołę. Dużym atutem jest to, że dostaliśmy książkę i kserówki. Sale są ładne.

Jagoda Chohura V LO

Wybór Państwa szkoły był dobrą decyzją. Poziom nauki, atmosfera jak również sposób prowadzenia zajęć spełniły w pełni moje oczekiwania. Bardzo podobało mi się podejście lektora. Pani Justyna była świetnie zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć. Zdecydowanie podniosłam swoje umiejętności.

Dorota Barczentewicz-Sondej

Jestem bardzo zadowolona z kursu maturalnego w Professional English School. Wysoki poziom nauczania zmuszał do systematycznej pracy na zajęciach i w domu, co zaowocowało nie tylko lepszymi ocenami w szkole, ale przede wszystkim dobrym przygotowaniem do matury. Dostawaliśmy dużo dodatkowych materiałów, a na pytania czy problemy były wyznaczone godziny dodatkowych konsultacji. Na zajęciach panowała bardzo przyjazna, bezstresowa atmosfera! Zdecydowanie polecam Professional English School każdemu, kto chce polepszyć swój angielski łącząc naukę z przyjemnością.

Magda G. III LO

Wybór tej szkoły był trafny. Dużo się nauczyłam, myślę że dzięki tym zajęciom z większą wiedzą i mniejszym stresem przystąpię do matury z języka angielskiego. Program zajęć ukierunkowany był głównie na naukę języka, ale również jak przeprowadzić rozmowy sterowane z egzaminatorem, czy jak napisać wypracowanie. Atmosfera była świetna i mimo tylko kilku miesięcy spędzonych razem, mogła się łza w oku zakręcić podczas pożegnania z innymi kursantami i z panią Justyną. Lektorka zasypywała nas całą masą kserówek, zadań dodatkowych, które zawsze nam systematycznie sprawdzała i pewnie dzięki nim uzyskamy większą liczbę punktów na maturze. Szkoła podobała mi się również pod kątem budynku. Przytulne sale, wysokiej jakości sprzęt do słuchania, jak również korytarz z wygodnymi fotelami, w których zawsze można było zaczekać na zajęcia.

Dominika Chmiel III LO

Kurs językowy był przeprowadzony w sposób profesjonalny. Materiał do zajęć był dostosowany do moich umiejętności, co umożliwiało mi w pełni angażować się w ich przebieg i pozwalało na bezstresowe poznawanie nowych słów i zwrotów. Atmosfera w trakcie zajęć była bardzo miła. Zajęcia były przeprowadzane tak, że w trakcie kolejnych lekcji i poznawania nowych wiadomości, utrwalane były słowa i zwroty poznane na wcześniejszych zajęciach, co wpływało na systematyczność nauki.

Andrzej Byś

Wybór kursu w Professional English School był trafną decyzją, ponieważ pozwolił przygotować mi się do matury. Efekty widziałam już po paru miesiącach. Zasługa moich osiągnieć to wynik pracy lektora, który ciężko z nami pracował, pomagał i doradzał. Materiały na zajęciach są dobre, ponieważ są to głównie zadania maturalne, więc obecnie tonę we wszelkiego rodzaju ćwiczeniach maturalnych, które traktuję jako powtórkę przed egzaminem. Do sal dydaktycznych nie mam zastrzeżeń.

Kasia K. II LO

Cieszę się, że wybrałam tą szkołę. Była to trafna decyzja. Konkurencyjne ceny przy wysokim poziomie nauki. Atnosfera jest tu bardzo fajna, ludzie są otwarci, można z nimi porozmawiac. Sale są ładnie urządzone, przyjemne kolory ścian, pomoce naukowe, telewizor itp. Są wygodne, praktyczne. Materiały dydaktyczne są bardzo dobre. Przyjemnie się z nich uczyć. Lektor jest bardzo miły i zawsze służy pomocą. Dzięki temu czuję się pewnie w języku angielskim. Cieszę się, że zdecydowałam się wziąć udział w kursie.

Dominika Kostycz, Gim. nr.9

Zajęcia, które odbywają się w tej szkole są na pewno na bardzo dobrym poziomie. Atmosfera panująca w trakcie zajęć jest zawsze przyjazna. Zajęcia były prowadzone przez lektora profesjonalnie, jak i zarazem z indywidualnym nastawieniem do każdego z kursantów. Dla urozmaicenia były wprowadzone różnego rodzaju zabawy podczas których konieczne było używanie języka. Nie żałuję wyboru tej szkoły. Lektor zawsze proponował dodatkowe materiały, jeżeli tylko ktoś chciał. Sale są ładne, dobrze przygotowane do zajęć i odpowiednio wyposażone.

Sylwia Machaś, V LO

Moim zdaniem jest to szkoła na wysokim poziomie nauczania, która pozwala ludziom takim jak my poprawić swoje umiejętności językowe. Atmosfera zawsze jestmiła i pozwala uczniom czuć się swobodnie. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, który zachęca do nauki. Każdy ma możliwość wyrażania swoich opinii, łatwo można nawiąząć przyjaźnie. Jestem zadowolona z uczestnictwa w tym kursie i polecam go każdemu.

Natalia Tompalska

Uważam, że lektor z którym odbywałam lekcje na kursie dobrze przygotował mnie do egzaminu, dodatkowe zajęcia na pewno pomogły mi w lepszym przygotowaniu się do matury. Wybór tej szkoły był trafny m.in. dzięki: dodatkowym kserówkom, dostepności różnorodnych słowników i innych pomocy naukowych. Lekcje były bardzo ciekawe. Dobrym pomysłem jest także ustawienie stołów w sali, tak by siedzieć w okręgu na przeciw siebie, dzięki czemu możliwe jest efektywniejsze komunikowanie się. Polecam!

Monika Wolano

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress