Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży w Professional English School

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla młodzieży gimnazjalnej i licealistów. Kursy te są dla nas prawdziwym wyzwaniem. Od kilku lat udaje się nam zainspirować młodych buntowników do poszerzania wiadomości i zdobywania umiejętności komunikacji w języku obcym.
W naszej szkole język obcy jest dla młodych ludzi pasją, a nie żmudnym obowiązkiem.
Jeżeli więc masz więcej niż 13 lat, ta oferta jest skierowana do Ciebie.
Jedna jednostka lekcyjna trwa 45 min. Zajęcia odbywają się 2 x 2h / tydz. w odpowiednio wyposażonych i przystosowanych salach.

Jak uczymy?

Główną metodą nauczania jest METODA KOMUNIKATYWNA. Kształtujemy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na umiejętność mówienia.
Nie zapominamy również o gramatyce.
Młodzieży ostatniej klasy gimnazjum kurs angielskiego pomoże kompleksowo przygotować się do egzaminu – powtórzyć i utrwalić struktury gramatyczne oraz wzbogacić słownictwo.
Wszystkim zainteresowanym młodym ludziom pomagamy przygotowywać się na kursach egzaminacyjnych do międzynarodowych certyfikatów językowych honorowanych na całym świecie.
Dla młodzieży licealnej mamy specjalną ofertę – kursy angielskieogo kompleksowo przygotowujące do matury, a dla mołdzieży gimnazjalnej – kurs przygotowujący do egzaminu z języka obcego po gimnazjum.

Nasi kursanci uczą się w optymalnie małych grupach (6 -10 osób)Zaletą tak małych grup jest możliwość poświęcenia każdemu uczniowi większej uwagi, stworzenie możliwości do konwersacji i zwiększenie aktywności.

Naszym kolejnym atutem są profesjonalnie przygotowani do zajęć nauczyciele. Nasi lektorzy nie tylko posiadają wiedzę ale przede wszystkim potrafią ją przekazaćSą to osoby młode, pełne entuzjazmu i zapału do pracy. W czasie trwania kursu nauczyciel kontroluje iindywidualne postępy młodzieży i pomaga wybrać najodpowiedniejszą metodę uczenia się. Lektorzy łączą różne style nauczania. Wykorzystują na zajęciach angielskiego filmy video i DVD , obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), metodę dramy (kinestetycy).

Na naszych lekcjach udaje się połączyć dwa w jednym: przemycamy gramatykę, ale jednocześnie świetnie się bawimy poprzez różne formy ćwiczeń językowych. Tylko na naszych zajęciach wcielisz się w rolę dziennikarza i przeprowadzisz wywiad ze znaną aktorką. Będziesz musiał zarezerwować hotel i kupić bilet na samolot.
Zostaniesz przewodnikiem wycieczki po Rzeszowie, albo kelnerem.
A może wolałbyś negocjować cenę statku kosmicznego z przedstawicielami NASA?

Nigdy nie próbowałeś? Nie czekaj! Grupy startują we wrześniu!
System nauki oraz godziny zajęć są dobierane indywidualnie!

 

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress