Kurs – matura angielski

Przygotowanie do matury w Professional English School

Uczniom klas maturalnych proponujemy przygotowanie do matury – specjalnie opracowany kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego lub niemieckiego. Jest to oferta skierowana szczególnie dla osób rozpoczynających ostatni rok nauki w szkole średniej; dla wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe i doskonale zdać egzamin maturalny z języka obcego.

Przygotowanie do matury – Kurs maturalny ma na celu kompleksowo przygotować do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Podczas zajęć uczniowie powtórzą i poszerzą słownictwo z zakresu tematów wymaganych na egzaminie maturalnym, uporządkują wiadomości gramatyczne a także będą doskonalić wszystkie cztery sprawności (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie). Będzie także okazja do pogłębienia wiedzy na temat kultury i obyczajów danego kraju.

W trakcie kursu uczniowie rozwiązują również zadania maturalne, testy, razem z lektorem analizują ćwiczenia i omawiają popełniane błędy.

Umiejętności są weryfikowane za pomocą wewnętrznych egzaminów i częstych testów. Wszyscy maturzyści będą mieli okazję zmierzyć się w naszej szkole z próbnym egzaminem maturalnym. Jest to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia stanu wiedzy ale także do przećwiczenia w praktyce technik zdawania i opanowania stresu.

Na półmetku pracy lektor sporządza pisemny raport w którym przedstawia postępy jakie poczynił dany uczeń oraz ocenia jego pracę.

Maturzyści pracują w komfortowych, małych grupach (6 – 10 osób)Pozwala to nauczycielowi skoncentrować się na każdym uczestniku zajęć.

Uczniowie pracują bardzo intensywnie przez cały czas trwania kursu tj. 100 godzin. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i kończą w kwietniu. Maturzyści spotykają się dwa razy w tygodniu na dwie godziny (2 x 45 minut) lub raz w tygodniu – najczęściej w piątek lub w sobotę (4 x 45 minut).
Terminy zajęć dobierane są indywidualnie.

Co otrzymujesz GRATIS pakiecie?

  • podręcznik (warunkiem otrzymania bezpłatnego podręcznika jest zapisanie się na kurs do końca września)
  • materiały dydaktyczne (ksero, testy, itp.)
  • spotkania tematyczne
  • próbny egzamin maturalny

 

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress