Kurs Legal English

Kurs Legal English w Professional English School

Professional English School prowadzi kursy językowe z zakresu angielskiego prawniczego dla studentów prawa, aplikantów oraz praktykujących prawników od 2006 roku.

Kurs Legal English prowadzone przez naszą szkołę są skierowane do wszystkich, którzy pragną swobodnie posługiwać się językiem angielskim w środowisku prawniczym na szeroką skalę. Nasza oferta jest adresowana do wszystkich tych, dla których prawnicza angielska terminologia specjalistyczna stanowi lub może stanowić w przyszłości niezbędne narzędzie w pracy zawodowej.
Kurs Legal English daje możliwość zdobycia praktycznej umiejętności funkcjonowania w środowisku anglojęzycznym w firmach prawniczych, consultingowych, a także na studiach prawniczych.

Kurs Legal English jest w pełni kompleksowym kursem angielskiego prawniczego. Zajęcia świetnie przygotowują do prowadzenia negocjacji, sporządzania dokumentów prawnych czy prowadzenia korespondencji. Kurs wprowadza aktualne słownictwo prawnicze, które następnie jest wykorzystywane w praktyce, zapoznaje ze strukturami języka formalnego oraz podnosi kompetencje języka ogólnego. Słuchacze mają okazję zapoznać się z aktami prawnymi po angielsku, pismami sądowymi oraz nabyć wprawy w tłumaczeniach, sporządzaniu umów i opinii prawnych.

Wyjątkowość naszego kursu polega na tym, że kładziemy ogromny nacisk na konwersacje dzięki czemu słuchacze wykorzystują język angielski w sposób niezwykle praktyczny: omawiamy przepisy, analizujemy precedensy i umowy, rozpatrujemy sprawy. Słuchacze w trakcie zajęć mają także szansę udzielać porad prawnych, tłumaczyć zawiłości prawa, negocjować czy dyskutować na gorące prawnicze tematy – wszystko po angielsku!

Nasi lektorzy to lingwiści – nauczyciele-lektorzy żywo interesujący się zagadnieniami prawniczymi. Dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i najwyższym umiejętnościom – zajęcia są ciekawe i skuteczne!

Organizacja Kursu:

ORGANIZACJA KURSU:

Rok nauki obejmuje 2 semestry po 40 godzin lekcyjnych.

Cena kursu 1400,00 zł.

Kurs trwa od października do czerwca.

Poziomy na których prowadzimy szkolenie: B1, B2 i C1.

Liczba osób w grupie 6-10 osób.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny.

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress