Kurs Legal English w Professional English School

Professional English School prowadzi kursy językowe z zakresu angielskiego prawniczego dla studentów prawa, aplikantów oraz praktykujących prawników od 2006 roku.

Kurs Legal English prowadzone przez naszą szkołę są skierowane do wszystkich, którzy pragną swobodnie posługiwać się językiem angielskim w środowisku prawniczym na szeroką skalę. Nasza oferta jest adresowana do wszystkich tych, dla których prawnicza angielska terminologia specjalistyczna stanowi lub może stanowić w przyszłości niezbędne narzędzie w pracy zawodowej.
Kurs Legal English daje możliwość zdobycia praktycznej umiejętności funkcjonowania w środowisku anglojęzycznym w firmach prawniczych, consultingowych, a także na studiach prawniczych.

angielski dla prawników
Legal english - szkoła językowa

Kurs Legal English jest dla Ciebie jeśli:

Kurs Legal English jest w pełni kompleksowym kursem angielskiego prawniczego. Zajęcia świetnie przygotowują do prowadzenia negocjacji, sporządzania dokumentów prawnych czy prowadzenia korespondencji. Kurs wprowadza aktualne słownictwo prawnicze, które następnie jest wykorzystywane w praktyce, zapoznaje ze strukturami języka formalnego oraz podnosi kompetencje języka ogólnego. Słuchacze mają okazję zapoznać się z aktami prawnymi po angielsku, pismami sądowymi oraz nabyć wprawy w tłumaczeniach, sporządzaniu umów i opinii prawnych.

Wyjątkowość naszego kursu polega na tym, że kładziemy ogromny nacisk na konwersacje dzięki czemu słuchacze wykorzystują język angielski w sposób niezwykle praktyczny: omawiamy przepisy, analizujemy precedensy i umowy, rozpatrujemy sprawy. Słuchacze w trakcie zajęć mają także szansę udzielać porad prawnych, tłumaczyć zawiłości prawa, negocjować czy dyskutować na gorące prawnicze tematy – wszystko po angielsku!

Nasi lektorzy to lingwiści – nauczyciele-lektorzy żywo interesujący się zagadnieniami prawniczymi. Dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i najwyższym umiejętnościom – zajęcia są ciekawe i skuteczne!

Organizacja Kursu:

  • Rok nauki obejmuje 2 semestry po 40 godzin lekcyjnych.
  • Cena kursu 1400,00 zł.
  • Kurs trwa od października do czerwca.
  • Poziomy na których prowadzimy szkolenie: B1, B2 i C1.
  • Liczba osób w grupie 6-10 osób.
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny.
Kurs legal english - szkoła językowa Professional English School

3 KROKI – aby rozpocząć naukę w naszej szkole