Kurs języka niemieckiego

 Oferujemy kurs języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem niemieckim, czy chcesz doszlifować umiejętności – w naszej szkole znajdziesz kurs dopasowany do swoich potrzeb.
Kursy języka niemieckiego prowadzimy łącząc metodę komunikatywną z elementami metody bezpośredniej – Direct Method. W trakcie kursu rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie i gramatykę. Główny nacisk kładziony jest na sprawność komunikacji.
Przed przystąpieniem do kursu przeprowadzamy dwustopniowy audyt: test pisemny i rozmowa z lektorem. Dzięki dokładnej analizie, kursant trafia do grupy dobrze dobranej pod kątem poziomu, dzięki czemu nauka jest skuteczna i przyjemna.
Kurs języka niemieckiego - O kursie
kurs-języka-niemiecki-girl-flaga-niemiecki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Na rzeszowskim rynku naszą szkołę wyróżnia wysoka jakość oferowanych szkoleń oraz wyjątkowa kadra lektorów. Zatrudniamy germanistów dla których nauka języka jest pasją i wyzwaniem, którzy nie tylko posiadają wiedzę, ale potrafią ją skutecznie przekazać. Są to ludzie z ciekawą osobowością i poczuciem humoru. Z większością z nich współpracujemy kilka / kilkanaście lat.
Nauka jest prowadzona w małych ( 5-8 osób) i dobrze dobranych pod kątem poziomu grupach, co zapewnia komfort pracy. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do kursanta i dbamy o przyjazną atmosferę. Uczymy realnego i przydatnego języka w oparciu o renomowane podręczniki i autorskie materiały.
Kolejnym atutem jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka niemieckiego – 16 lat na rynku pozwoliło nam wypracować sprawdzone programy i rozwiązania.
Wysoką jakość naszych szkoleń z języka niemieckiego potwierdzają klienci indywidualni oraz firmy i korporacje. Sprawdź referencje i dowiedz się dlaczego warto nam zaufać.

Organizacja Kursu języka niemieckiego:

  • Rok nauki obejmuje 2 semestry (łącznie 120 godzin)
  • Cena kursu 2100,00 zł
  • Kurs trwa od połowy października do czerwca
  • Liczba osób w grupie 5-8 osób
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu x 2 godziny (1 godzina = 45 minut)
kurs niemieckiego alfabet

3 KROKI – aby rozpocząć naukę w naszej szkole

Zainteresowany kursem językowym?

Rozwiąż test
Kursy językowe

W czym możemy Ci pomóc?