Egzamin dla gimnazjalistów

Kursy dla gimnazjalistów w Professional English School

 

Zapraszamy na kurs językowe dla gimnazjalistów. Prowadzimy również kursy przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego  lub niemieckiego! Jego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie materiału. W programie przewidziane jest także rozwiązywanie przykładowych zestawów egzaminacyjnych, analiza popełnianych błędów.
Przez cały rok uczniowie doskonalą swoje umiejętności w zakresie najważniejszych na egzaminie sprawności. Duży nacisk położony jest również na doskonalenie strategii egzaminacyjnych.

Ucząc się w Professional English School nie musisz obawiać o wynik! Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego lub niemieckiego będzie tylko formalnością!

Dlaczego nauka w naszej szkole jest skuteczna?

  • Uczniowie są przydzieleni do grup pod kątem zaawansowania.
  • Lektorzy są wymagający, cierpliwi i kreatywni.
  • Zajęcia są prowadzone dynamicznie.
  • Tematyka zajęć jest interesująca i pobudzająca do nauki.
  • Grupy są małe (5 -10 osób).
  • Wykorzystujemy atrakcyjne dla młodych ludzi materiały dydaktyczne: nowoczesne podręczniki, gry językowe, artykuły, filmy, muzykę, Internet.
  • Prowadzimy monitoring kursu: oceniamy postępy naszych kursantów za pomocą testów i przygotowujemy raporty na temat osiągnięć.
  • Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami, opiekunami naszych kursantów i informujemy ich o zauważonych problemach.
  • Rodzice mają możliwość oceny postępów swoich dzieci poprzez uczestnictwo w tzw. “lekcjach otwartych” oraz poprzez wgląd do prowadzonych przez nas dzienników.
  • Zapraszamy na bezpłatny test kwalifikacyjny oraz bezpłatną lekcję próbną!

 

Cały kurs obejmuje 90 godzin lekcyjnych. Uczniowie spotykają się na zajęciach dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu. Terminy zajęć dobierane są indywidualnie. Kurs rozpoczyna się we wrześniu i kończy w drugim tygodniu kwietnia.

Gimnazjaliści mogą również korzystać z bezpłatnych konsultacji oraz spotkań tematycznych.

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress