Kurs Business English

Kurs Business English w Professional English School

Kurs BUSINESS ENGLISH ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy językowej i rozwinięcie umiejętności przydatnych w życiu zawodowym oraz przygotowanie uczestników do egzaminu z języka angielskiego w biznesie, np. TOEIC, BEC, itp.

Kurs biznesowy pomoże Słuchaczom nabyć, rozwinąć i utrwalić wszystkie kompetencje językowe (mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie), które niezbędne są do płynnego i poprawnego porozumiewania się w sytuacjach życia zawodowego w języku angielskim. Program kursu zakłada kształcenie w zakresie umiejętności przeprowadzania rozmów biznesowych, prowadzenia konwersacji telefonicznych, przygotowywania prezentacji, omawiania raportów i analiz, prowadzenia negocjacji oraz pisania listów, notatek i wiadomości biznesowych.

Szczegółowy zakres treści programowych określa Autorski Program Kursu opracowany przez lektora dla danej grupy w oparciu o przeprowadzoną na początku kursu Analizę Potrzeb Językowych słuchaczy.

Kurs BUSINESS ENGLISH jest dla Ciebie jeśli:

  • język angielski jest Ci potrzebny w pracy do prowadzenia konwersacji, spotkań, prezentacji i negocjacji

  • chcesz uczyć się w gronie osób dorosłych, których interesują podobne tematy,

  • interesują Cię zagadnienia współczesnego biznesu: globalizacja, tworzenie marek, przywództwo, innowacja, przejmowanie i łączenie się firm, style zarządzania, handel internetowy, marketing międzynarodowy, zarządzanie ryzykiem i firmą w czasie kryzysu.

  • chcesz mieć pewność, że pieniądze wydane na kurs to świetna inwestycja.

Kurs BUSINESS ENGLISH – organizacja:

Rok nauki na kursie obejmuje 2 semestry (łącznie 120 godzin lekcyjnych x 45 minut)

Cena kursu 2160,00 zł.

Kurs trwa od października do czerwca

Poziomy na których prowadzimy szkolenie: B1, B2 i C1

Liczba osób w grupie 6-10 osób

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 4 godziny (45 minut) lub 2 x tydzień x 2 godziny

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress