Breaking Barriers

Kurs Breaking Barriers w Professional English School

BREAKING BARRIERS – to warsztaty językowe, dzięki którym poszerzysz lub zdobędziesz umiejętność komunikacji w języku angielskim. Jest to nasz autorski projekt cieszący się od kilu lat dużym zainteresowaniem. Zajęcia są ułożone w bloki tematyczne (1 spotkanie = 1 temat) i przeznaczone dla osób, które chcą wzbogacić słownictwo i doskonalić umiejętności konwersacji w języku obcym.

Tematy zajęć dotyczą spraw związanych z życiem osobistym (np. wyjazd na wakacje, rezerwacja hotelu/biletu), a także zawodowym (rozmowy telefoniczne, rozmowa kwalifikacyjna). Zakres tematyczny kursu jest ustalany podczas lekcji próbnej, lektorzy w trakcie zajęć uwzględniają zagadnienia, które interesują kursantów.

Na zajęciach nie używa się podręcznika. Lektorzy na każde spotkanie przygotowują materiały dotyczące danego tematu. Na lekcjach wykorzystuje się autentyczne materiały, m.in. z Internetu, fragmenty filmów, programów telewizyjnych, oraz najbardziej efektywne gry i zabawy komunikacyjne.

Ten kurs jest stworzony dla Ciebie jeśli chcesz poszerzyć słownictwo, przełamać barierę w mówieniu i nabrać pewności siebie w prowadzeniu swobodnych konwersacji.

Organizacja kursu Breaking Barriers

  • Rok nauki obejmuje 2 semestry po 42 godziny lekcyjne.
  • Cena kursu 1428,00 zł
  • Kurs trwa od połowy października do czerwca
  • Poziomy na których prowadzimy szkolenie: A2, B1, B2 i C1
  • Liczba osób w grupie 6-10 osób
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu x 3 godziny (45 minut)

Jak rozpocząć naukę na kursie breaking barriers?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress