Kariera

Professional English School od 15 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm o tematyce biznesowej i technicznej. Prowadzimy również projekty współfinansowane ze środków UE. Naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości. Nasz zespół tworzą fantastyczni, zaangażowani lektorzy, dla których praca jest pasją i wyzwaniem!

POSZUKUJEMY LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym i zgranym zespole, wsparcie metodyka, pomoce dydaktyczne!

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć z osobami dorosłymi lub/i młodzieżą, dziećmi na różnych poziomach zaawansowania
• Przygotowanie zajęć
• Współpraca z metodykiem

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Kreatywność i zaangażowanie
• Mile widziane doświadczenie w uczeniu osób dorosłych
• Prawo jazdy kat. B

Ok. 70% zajęć odbywa się na terenie szkoły językowej, ok. 30% zajęć jest prowadzonych na terenie firm i instytucji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres biuro@professionalenglish.com.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Professional English School, będącego Administratorem danych, zgadzasz się na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress