Centrum Egzaminacyjne

Z przyjemnością informujemy, że od 01.07.2008r. Professional English School jest partnerem ETS (Educational Testing Service) – największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Educational Testing Service to największa, niezależna organizacja non – profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

ETS jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji ze szczególnym przywiązaniem do jakości i przy użyciu najnowszych osiągnięć statystyki i psychometrii.

Educational Testing Service (ETS) to ponad 2600 pracowników pracujących w setkach lokalizacji na całym świecie. Z tej grupy, ponad 1100 osób to eksperci w dziedzinie nauczania, edukacji, zarządzania edukacją, psychologii, psychometrii, IT, socjologii czy nauk humanistycznych. To rozległe doświadczenie sprawia, że ETS jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji. ETS stworzyło i stale rozwija najbardziej uznane i szeroko stosowane narzędzia oceny w obecnym świecie. Dodatkowo, ETS tworzy narzędzia testowe dla rządów, ministerstw, agencji rządowych oraz firm i korporacji, które są tworzone z uwzględnieniem profilu działalności i wszystkich wymagań Klienta. Zespół ETS tworzą uznane na świecie autorytety w dziedzinie statystyki i psychometrii. Pracownicy ETS dokładają najwyższej staranności aby egzaminy ETS były obiektywne, wiarygodne, rzetelne i spełniały najwyższe standardy jakości.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym mogą Państwo:

  • zarejestrować się na egzaminy TOEIC , TOEIC Bridge, WiDaF i zdać je podczas wybranej sesji otwartej,
  • przygotować się do egzaminów TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL , TOEFL Junior jak również do egzaminów z języka francuskiego (TFI) oraz niemieckiego (WiDaF),
  • zarejestrować się na egzamin TOEFL, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem w złotych polskich,
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL,
  • Informacje i zgłoszenia w sekretariacie Professional English School.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress