Angielski dla dzieci w Szkole Językowej Professional English School

Serdecznie zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dzieci do naszej szkoły języków obcych, gdzie nauka jest równocześnie niezapomnianą przygodą. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-12 lat.  U nas Twoja pociecha jest traktowana indywidualnie, a także uwzględniane są jej potrzeby i predyspozycje, dzięki temu, że grupy są  bardzo małe i dobrze dobrane pod kątem poziomu zaawansowania. W zakwalifikowaniu do danej grupy pomagają ponadto rozmowy z metodykiem i specjalnie przygotowane testy.

16 lat doświadczenia i uważne obserwacje najmłodszych uczniów pozwoliły nam stworzyć autorskie programy nauczania. Pracując przy tworzeniu programów byliśmy wierni idei wynikającej ze słów  Benjamina Franklina:

„Powiedz mi to zapomnę,
Naucz mnie to może zapamiętam
Zaangażuj mnie to się nauczę”

Angielski dla dzieci

Kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci?

Prowadzenie zajęć dla dzieci jest prawdziwym wyzwaniem. Dzieci są wprowadzane w świat języka obcego przez kreatywnych, profesjonalnie przygotowanych nauczycieli, którzy posiadają predyspozycje do pracy z najmłodszymi uczniami. Dodatkowo kadra uczestniczy w regularnych szkoleniach oraz otrzymuje wsparcie metodyczne. Ponadto nasi lektorzy to wielcy entuzjaści. Są to nauczyciele z charyzmą, osoby, które chcą i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi, uczyć je, angażować i cieszyć się z ich sukcesów.

Z jakich podręczników korzystamy na kursach angielskiego dla dzieci?

Dzieci w wieku 3-5 lat uczą się z podręcznika Welcome to our World wydawnictwa NATIONAL GEOGRAPHIC. Dzięki nim:

 • dzieci uczą się angielskiego poprzez piosenki śpiewane przez ich rówieśników z całego świata
 • liczne gry i zabawy sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością!
 • poza tym piękne zdjęcia NATIONAL GEOGRAPHIC rozbudzają wyobraźnię młodych uczniów

Warto jak najszybciej zacząć przygodę maluchów z językiem angielskim. Rozpoczęcie nauki języka w okresie wczesnoszkolnym na pewno zaprocentuje w przyszłości!

W przypadku dzieci 6 -12 lat korzystamy z renomowanych podręczników Big English, wydawnictwa PEARSON. Motywujące tematy, niezwykle kolorowa szata graficzna, pełna rysunków i fotografii oraz duża ilość inspirujących gier i piosenek – to główne powody dla których zdecydowaliśmy się na wybór podręcznika BIG ENGLISH.

Kurs wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe.

Ważnymi elementami, które zdecydowały o wyborze tego podręcznika były również:

 • gramatyka wprowadzana w kontekście, w rezultacie czego dzieci łatwiej zapamiętują nowe struktury
 • sekcje Phonics skupiające uwagę uczniów na prawidłowej wymowie
 • regularne powtórki, pomagające regularnie utrwalać materiał.
 • Do dodatkowych atutów serii Big English są:
 • przykładowy test w formacie egzaminów Cambridge Young Learners
 • sekcje Story czyli zabawne komiksowe historyjki zachęcające do czytania
 • lista słówek do każdego rozdziału
 • karty obrazkowe, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka
 • uwielbiane przez dzieci wycinanki rozwijające sprawność manualną
 • innowacyjne naklejki na przezroczystym tle
 • liczne prace projektowe

Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) – nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Dodatkowo kurs wspomaga rozwój umiejętności XXI wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie.

Współpraca z rodzicami dziecka na kursie językowym.

Wierzymy, że efekty kursu będą widoczne, jeżeli połączymy twórcze i efektywne lekcje języka angielskiego z pracą w domu. Dzieci otrzymują zadania domowe, przygotowują się do kartkówek i testów semestralnych, a także pracują nad różnymi projektami.

Najważniejszym aspektem kursów dla dzieci w naszej szkole jest współpraca z rodzicami. Informujemy ich na bieżąco o postępach pociech. Lektorzy przygotowują również specjalne raporty, w których szczegółowo opisują czego dziecko nauczyło się w danym semestrze, oraz przedstawiają jego mocne i słabe strony.

Organizujemy również lekcje pokazowe lub mini przedstawienia, podczas których Rodzice mogą zobaczyć jak ich pociechy zdobywają i doskonalą kolejne umiejętności językowe.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Kursy języka angielskiego dla dzieci są prowadzone w głównej siedzibie szkoły, usytuowanej w centrum Rzeszowa na ul. Jabłońskiego 12. Najważniejszym atutem są  przestronne i  kolorowe sale lekcyjne. Są one odpowiednio wyposażone i przystosowane do lekcji z dziećmi.

Ponadto dla rodziców mamy wygodą poczekalnię a w niej kącik kawowy. Czekając na pociechę można więc wypić kawę, pooglądać TV, poczytać prasę lub wybrać się na zakupy do pobliskiej Galerii Rzeszów.

Czas trwania zajęć oraz liczba lekcji w  roku szkolnym jest zależna od wieku dziecka:

Co jest w pakiecie?

Ponadto nasza szkoła języków obcych przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego, zaprasza każde dziecko do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

Darmowy komplet podręczników dostanie każdy kursant, który zostanie zapisany na kurs do 7 września 2019r.

W okresie świątecznym dzieci odwiedza Święty Mikołaj i dla wszystkich pilnych uczniów przynosi słodkie niespodzianki. Poza tym, 1 czerwca wspólnie świętujemy Dzień Dziecka.

a tak dzieci bawią się na dodatkowych spotkaniach…

Wybierz ofertę kursu dla dla dziecka

Angielski dla dzieci 3-5 lat

Angielski dla dzieci 3-5 lat
Sprawdź ofertę

Angielski dla dzieci 6-9 lat

Angielski dla dzieci 6-9 lat
Sprawdź ofertę

Angielski dla dzieci 10-12 lat

szkoła językowa egzamin ósmoklasisty
Sprawdź ofertę

3 KROKI do rozpoczęcia nauki dziecka w naszej szkole

Kursy językowe

Jak możemy ci pomóc?