Angielski dla dzieci Rzeszów

Angielski dla dzieci
w Professional English School

 

 

Serdecznie zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dziec do naszej  szkoły języków obcych, gdzie nauka jest równocześnie  niezapomnianą przygodą. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 3-12 lat.  U nas Twoja pociecha jest traktowana indywidualnie, a jej potrzeby i predyspozycje są uwzględniane, dzięki temu, że grupy są  bardzo małe i dobrze dobrane pod kątem poziomu zaawansowania. W zakwalifikowaniu do danej grupy pomagają rozmowy z metodykiem i specjalnie przygotowane testy.

Jak uczymy?

14 lat doświadczenia i uważne obserwacje najmłodszych uczniów pozwoliły nam stworzyć autorskie programy nauczania. Pracując przy tworzeniu programów byliśmy wierni idei wynikającej ze słów  Benjamina Franklina:

Powiedz mi to zapomnę,
Naucz mnie to może zapamiętam
Zaangażuj mnie to się nauczę

W trakcie naszych kursów łączymy więc kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów.

 • metoda komunikatywna – to równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych (mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki). Główny nacisk kładziony jest na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji, zastosowanie słów i zwrotów w konkretnym kontekście, np. robienie zakupów, przygotowanie śniadania.
 • metoda bezpośrednia – polega na mówieniu do uczniów prostym językiem z dużą liczbą powtórzeń.Zasada jest taka sama jak przy nauce języka ojczystego: dziecko najpierw słyszy słowo, potem powtarza, następnie zapisuje i czyta.
 • metoda dramy – pozwala zaktywizować najmłodszych poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w mini przedstawieniach.

Język angielski dla dzieci musi być przekazywany w bardzo atrakcyjnej formie, dlatego zajęcia są prowadzone  aktywne i dynamiczne. Na lekcjach stosujemy zabawki edukacyjne, gry językowe, plansze edukacyjne, przedmioty codziennego użytku. W nauce nowych słówek wykorzystujemy również ruch, gimnastykę, a nawet taniec! Uwielbiane przez dzieci gry pamięciowe z użyciem kolorowych i zabawnych obrazków oraz pomoce multimedialne – wspomagają zapamiętywanie słów i zwrotów w języku obcym.  Dzięki zróżnicowanym formom zajęć każda minuta na lekcji jest efektywnie wykorzystana.

W nauczaniu dzieci ważne jest systematyczne wracanie do przerobionego już materiału w celu utrwalenia słownictwa lub zagadnień gramatycznych.Stosujemy dużą ilość powtórek, tak aby każde dziecko zapamiętało dany materiał.

Kto prowadzi zajęcia dla najmłodszych uczniów?

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci jest prawdziwym wyzwaniem. W świat nowego języka wprowadzają więc dzieci kreatywni, profesjonalnie przygotowani nauczyciele, którzy posiadają predyspozycje do pracy z najmłodszymi uczniami, uczestniczą w regularnych szkoleniach oraz otrzymują wsparcie metodyczne. Ponadto nasi lektorzy to wielcy entuzjaści. Są to nauczyciele z charyzmą, osoby, które chcą i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi, uczyć je, angażować i cieszyć się z ich sukcesów.

Z jakich podręczników korzystamy?

W przypadku dzieci 6 -12 lat korzystamy z renomowanych podręczników Big English, wydawnictwa PEARSON. Motywujące tematy, niezwykle kolorowa szata graficzna, pełna rysunków i fotografii oraz duża ilość inspirujących gier i piosenek – to główne powody dla których zdecydowaliśmy się na wybór podręcznika BIG ENGLISH.

Kurs wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe.

Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) – nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie.

Ważnymi elementami, które zdecydowały o wyborze tego podręcznika były również:

 • gramatyka wprowadzana w kontekście, dzięki czemu dzieci łatwiej zapamiętują nowe struktury

 • Sekcje Phonics skupiające uwagę uczniów na prawidłowej wymowie

 • regularne powtórki, pomagające regularnie utrwalać materiał.

Dodatkowe atuty kursu Big English:

 • Przykładowy test w formacie egzaminów Cambridge Young Learners

 • Sekcje Story czyli zabawne komiksowe historyjki zachęcające do czytania

 • Lista słówek do każdego rozdziału

 • Karty obrazkowe wspomagające zapamiętywanie słówek

 • Uwielbiane przez dzieci wycinanki rozwijające sprawność manualną

 • Innowacyjne naklejki na przezroczystym tle

 • Liczne prace projektowe

Współpraca z rodzicami.

Wierzymy, że efekty kursu będą widoczne jeżeli połączymy twórcze i efektywne lekcje języka angielskiego z pracą w domu. Dlatego w przypadku naszych kursów dla dzieci stawiamy mocny nacisk na współpracę z rodzicami. Dzieci otrzymują zadania domowe, przygotowują się do kartkówek i testów semestralnych, a także pracują nad różnymi projektami. Dbamy o utrzymanie stałego kontaktu z Rodzicami, informujemy ich o postępach dzieci.

Lektorzy przygotowują również specjalne raporty w których szczegółowo opisują czego dziecko nauczyło się w danym semestrze, oraz jakie są jego mocne i słabe strony.

Organizujemy również lekcje pokazowe lub mini przedstawienia, gdzie Rodzice mogą zobaczyć jak ich pociechy zdobywają i doskonalą kolejne umiejętności językowe.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Kursy języka angielskiego dla dzieci są prowadzone w głównej siedzibie szkoły: Rzeszów, ul. Jabłońskiego 12. Najważniejszym atutem są duże, przestronne i bajecznie kolorowe sale. Są one odpowiednio wyposażone i przystosowane do lekcji z dziećmi.

Dla rodziców mamy wygodą poczekalnię a w niej kącik kawowy. Czekając na pociechę można więc wypić kawę, pooglądać TV, poczytać prasę lub wybrać się na zakupy do pobliskiej Galerii

 

Czas trwania zajęć oraz liczba lekcji w  roku szkolnym jest zależna od wieku dziecka:

Język angielski dla dzieci w wieku 3 – 4 lata – 1 lekcja trwa 45 minut. Program obejmuje 35 lekcji /1 rok

Język angielski dla dzieci w wieku 5 – 8 lat – 1  lekcja trwa 45 minut. Program obejmuje 66 lekcji/1 rok

Język angielski dla dzieci w wieku 9 -12 lat – 1 lekcja trwa 60 minut. Program obejmuje 66 lekcji /1 rok

 

Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu we wczesnych godzinach popołudniowych a terminy lekcji są dobierane indywidualnie.

Co dziecko otrzyma w pakiecie?

 

Nasza szkoła języków obcych przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego, zaprasza każde każde dziecko do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej. Po rozpoczęciu zajęć uczeń otrzyma w prezencie od szkoły komplet kolorowych podręczników.  Przy zapisie dziecka na kurs  do końca września 2017 – komplet podręczników do nauki języka angielskiego dziecko otrzymuje GRATIS.

Nasze kursy to nie tylko język angielski dla dzieci w formie lekcji. W cenie kursu zapewniamy również zabawy okolicznościowe. Co roku w naszej szkole odbywa się Halloween, Christmas Party, Easter Party i inne spotkania, które mają na celu przybliżenie kultury i obyczajów innych krajów.

6 grudnia naszą szkołę odwiedza Święty Mikołaj i dla wszystkich pilnych uczniów przynosi słodkie niespodzianki, a 1 czerwca wspólnie świętujemy Dzień Dziecka.

Na lekcjach języka angielskiego  i zajęciach pozalekcyjnych czeka na dzieci mnóstwo konkursów i dobrej zabawy.

Dlaczego warto uczyć dzieci języków obcych?

 

Kurs językowy w naszej szkole języków obcych to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Uczenie się języka obcego we wczesnym wieku silnie stymuluje rozwój ogólnej inteligencji. Naukowcy udowodnili, że chłonność umysłu małego dziecka nie ma sobie równych. Małe dzieci uczą się szybko i w sposób naturalny – tak jak ojczystego języka. Słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci podstawowe struktury. Przyswajanie obcego języka już od 3 roku życia to mocna podbudowa przyszłej nauki, gdy dzieci zaczną wykorzystywać mechanizmy kojarzenia i budowania logicznych konstrukcji leksykalnych. Poprzez zabawę z językiem angielskim dzieci uczą się w sposób wolny od stresów i podświadomy.

Dla starszych dzieci nauka języka angielskiego w naszej szkole jest świetnym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na lekcjach. Stwarza im możliwość poszerzenia wiadomości i gruntownej powtórki. Dzięki pracy w małych grupach nauczyciel poświęca uwagę każdemu dziecku i pomaga rozwiązać problemy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne lekcje pokazowe!

 

Jak rozpocząć naukę?

Rozwiąż test

Sprawdź swoje umiejętności – napisz test on-line. Po jego rozwiązaniu dowiesz się wstępnie na jakim poziomie znasz konkretny język obcy. Wynik otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail.

Porozmawiaj z metodykiem

Diagnoza Twojej znajomości języka jest kompletna jeśli opiera się zarówno na teście pisemnym jak i na rozmowie z metodykiem. Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy dogodny dla ciebie termin. Spotkanie potrwa ok. 15 minut i pozwoli sprawdzić jak radzisz sobie z mówieniem. Takie spotkanie to również dobra okazja, by porozmawiać o tym, do jakich dążysz celów, jakie masz doświadczenie z językiem, czego oczekujesz i w jaki sposób lubisz się uczyć.

Poznaj naszą ofertę i wybierz grupę

Doradca klienta przedstawi Ci ofertę szkoleń i odpowie na wszystkie pytania. Wiedząc już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka, możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie metodę nauczania i grupę.

Skorzystaj z lekcji próbnej

U nas „nie kupujesz kota w worku”. Przed podjęciem decyzji proponujemy lekcję próbną, która jest dobrą okazją do poznania lektora. Jesteśmy elastyczni – w miarę możliwości w roku szkolnym możesz zmienić termin zajęć, grupę i lektora.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress